داخلی صفحه آذربایجان شرقی انتصابات
 
انتصاب معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۶
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی رحمان اصلی زاده را به سمت معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.
 
به گزارش «ایثار آذربایجان شرقی » در حکم حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی آمده است:
جناب آقای رحمان اصلی زاده
با سلام
بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی و نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جنابعالی را به سمت معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی منصوب می نمایم.
بدون شک ایثارگران گران‌قدر و خانواده معظم آن‌ها، پشتوانه‌های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه‌داران عرصه‌های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند.
خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل (ره) خدمت به نبی اکرم (ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم شهیدان تکریم ایثار و اخلاص است، تکریم دلهای نورانی و جانهای لبریز از صفا و نورانیت است.
امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر دولت تدبیر و امید و در جهت تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و سرمایه‌های سازمان، با رویکردی فرهنگی تلاش مضاعفی را برای خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی، تبیین حق عظیم شهدا و ایثارگران، آکندن عطر شهادت در کل جامعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.
توفیق جناب عالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سیدمحمدعلی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 179971