داخلی صفحه مازندران گزارش تصويری
 
سه خانواده ایثارگرکلاردشتی میزبان استاندار مازندران
سپاسگزاري و تعظيم به بازماندگان و خاندان معزز
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
استاندار و مدير كل بنياد مازندران تكريم از اسوه هاي پايداري و ماندگار مهمان خانواده هاي شاهد و ايثارگر كلاردشت بودند.
به گزارش ايثارواحد مازندران،سپاسگزاري و تعظيم به بازماندگان و خاندان معزز شهدا تكليف و وظيفه همه مسئولين است در همين راستا و بر اساس برنامه ريزي و هماهنگي بعمل آمده از سوي بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با استانداري،دكتر فلاح استاندار مازندران و عباسعلي رضايي مدير كل بنياد استان پايان هرهفته به پاس قدرشناسي و تجليل به ديدار خانواده هاي معظم شهدا ،جانبازان و آزادگان اين ذخائرارزشمند مي روند و درنشست صميمي و فضايي نوراني به عطر شهادت بااين عزيزان به گفتگو مي پردازند .
چهارشنبه دهم دي ماه مصادف با سالروز شهادت حضرت امام حسن عسگري(ع) سه خانواده صبور كلاردشت شهرستان چالوس ميزبان استاندارمازندران و مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان بودند.
استاندار و مدير كل بنياد مازندران ابتدادر منزل شهيدان والامقام بهنام و فرامرز محسن سلطاني حضور يافتند و با مادر فداكار اين دو شهيد گرانقدر كه دو فرزند برومندش را تقديم نظام كرده است رفتند و با گراميداشت ياد و نام پرافتخار فرزندانش، از پايداري و استقامت وي تكريم كردند.
مادر شهيدان محسن سلطاني ضمن تشكر از زحمات مسئولين از حضور استاندار و مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان ابراز خرسندي و رضايت كردند.
پس از آن ايثارگر ودلاورمرد دوران دفاع مقدس و همرزم شهدا آزاده جانباز بابا نصرالهي ( 50 درصد) در منزل خود پذيراي استاندار مازندران و مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان و تعدادي از مسئولين خدومي بود كه آمدند تا به گرمي از رشادت، ايثارگري و شجاعت اين سرباز رشيد كه با تحمل سختي هاي دوران اسارت و اهداي عضوي ازاعضاي بدن خود امنيت جامعه ما را فراهم كرده تجليل ، اداي احترام و تكريم نمايند.
در ادامه دكتر فلاح و آقاي رضايي از جانباز عزيز طاهر رضا خاني ديدار و دلجويي و وضعيت ايشان را از نزديك بررسي كردند.
اين ديدارها كه در راستاي طرح سپاس و مراجعه خادم به مخدوم صورت گرفت استاندار مازندران مسائل و مشكلات اين سه عزيز را مورد بررسي و پيگيري قراردادند.
يادآور مي گردد در ديدار هاي انجام گرفته ، اين سه خانواده بزرگوار ضمن بيان خاطرات شنيدني از فرزندان شهيد خود و نيز دوران جنگ و اسارت ،از حضور استاندار و مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران تشكر نمودند.
ضمنا در پايان اين ديدارها به پاس قدرشناسي با اهداي لوح از اين خانواده ها تجليل شد.
انتهای پیام/
سپاسگزاري و تعظيم به بازماندگان و خاندان معزز
کد مطلب: 104450
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...