داخلی صفحه ایلام گزارش تصويری
 
مراسم یوم الله 22 بهمن ایلام از 2 منظر
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۸
مراسم یوم الله 22 بهمن در شهر ایلام با شور حال وصف ناپذیری با حضور گسترده خانواده شهدا و ایثارگران و مسئولان و اقشار مختلف شهرمان برگزارشد.
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهر ایلام گفت: تهدیدهای دشمن ضد ملت ایران وجود داشته و همیشه هم هست ولی این ملت نشان داده از هیچ قدرتی نمی هراسد.
به گزارش ایثار وی اظهار داشت : ترامپ به عنوان فردی غیر متعارف امروز دیوانه وار با دنیا سخن می گوید و تنها ما را تهدید نمی کند با چین و کشورهای دیگر هم اینگونه سخن می گوید.

آیت الله حسینی بوشهری ادامه داد: نگرانی ما از دشمن نیست، تجربه ثابت کرده هر گاه دشمن در مقابل ما قرار گرفته ملت ایران منسجم و متحد علیه تهدیدها ایستاده است.
، حجت الاسلام و المسلمین محمدنقی لطفی در جمع نمازگزاران این هفته شهر ایلام اظهار کرد: حضور پرشور و گسترده ملت ایران در راهپیمایی امروز بهترین و کوبنده ترین پاسخ به تهدیدهای دشمن بود که از مردم ایلام برای خلق این حماسه قدردانی می کنم.
وی ادامه داد: شجره طیبه انقلاب سال هاست که در جهان از جمله لبنان، عراق، سوریه و یمن ریشه دوانده و دارای شاخ و برگ های بسیار تنومندی شده است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی تاکید کرد: یکی از مهمترین مولفه ها و عامل پیروزی انقلاب، باورهای دینی، ارزش های اسلامی و اعتقاد ژرف مردم به قرآن و همه دستورهای دین مقدس اسلام است.
امام جمعه ایلام با تاکید بر اینکه این انقلاب ما را در مقابل همه بحران ها مستحکم کرد، گفت: شجره طیبه انقلاب با وجود همه توطئه های داخلی و خارجی توانست به مدد رهبری پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری بارور شده و روز به روز بالنده تر شود.
وی یادآور شد: با وجود گذشت نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی نه تنها هرگز گرد کهنه گی و فرسودگی بر سیمای این شجره طیبه نشست بلکه همچنان بالنده و پاینده به راه خود ادامه می دهد.
نماینده ولی فقیه در استان ایلام مهمترین هدف و راه انقلاب اسلامی را استقرار حکومت مهدی موعود (عج) در جهان دانست و افزود: قیام ملت ایران و سرنگونی رژیم ستم شاهی زمینه ساز حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) شده است.
حجت الاسلام والمسلمین لطفی اضافه کرد: انقلاب اسلامی با تاثیری که در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جهان گذاشته دستاوردهای بسیار شیرینی برای ملت های ستم دیده به همراه داشته است.
وی با اشاره به عامل رهبری امام راحل در پیروزی انقلاب گفت: امام خمینی (ره) با کشاندن مردم به صحنه توانست بحران هایی را که انقلاب را تهدید می کرد به فرصت تبدیل کند.
 
مراسم یوم الله 22 بهمن در ایلام
مراسم یوم الله 22 بهمن در ایلام
کد مطلب: 195600