داخلی صفحه بوشهر گزارش تصويری
 
نشست ستاد اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۱
به گزارش «ایثار بوشهر»، نشست ستاد اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با حضور حجت الاسلام ابراهیم تشکری و اعضای ستاد در محل دفتر مدیرکل برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر در این نشست گفت: خدمت به خانواده شهدا بهترین وسیله کسب رضای خداوند است از همین رو امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و ایثار جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی جان فشانی کردند.
وی افزود: یکی از اولویت های سال جاری اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، برپایی اردوهای فرهنگی و تفریحی برای جامعه عزیز ایثارگری به ویژه همسران و والدین معظم شهدا و فرزندان دانشجو و دانش آموز آنان خواهد بود تا بتوان با برگزاری این اردو ها هم اوقات فراغت دانشجویان و دانش آموزان شاهد و ایثارگر را غنا بخشید و هم باعث ایجاد روحیه شادی و نشاط در خانوده این قشر معظم گردد.
تشکری تصریح کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یادگار های ارزشمند عزیزانی هستند که عزت و عظمت و اقتدار را به ما هدیه کردند و با رفتار و عملکرد خوب خود باعث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.
در ادامه سایر اعضا ستاد اردویی نظرات خود را در خصوص برنامه ریزی جهت برگزاری اردو برای جامعه هدف بیان کردند.
در پایان مقرر شد تعداد 90 نفر از آزادگان به اردوی سیاحتی به استان کهگیلویه و بویر احمد با همکاری دستگاه های اجرایی استان اعزام شوند.
همچنین معین شد اردوی زیارتی به مشهد مقدس ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر برگزار شود.
کد مطلب: 216754