داخلی صفحه خراسان شمالی گزارش تصويری
 
حضور وزیر آموزش و پرورش در در استان خراسان شمالی به مناسبت هفته دولت .
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۷
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی  وزیر آموزش و پرورش صبح امروز با استقبال استاندار خراسان شمالی،مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران و دیگر مسولین استانی  به بجنورد وارد شد و پس از استقبال با حضور در گلزار شهدای مرکز استان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.
وزیر آموزش و پرورش با خانواده شهید «جلالی راد» از معلمان شهید حادثه تروریستی مجلس دیدار کرد.
بطحایی به خانواده شهید جلالی‌راد گفت: افتخار می کنم که در آغازین روزهای خدمتم با حضور در منزل شهدا، یاد آنان را گرامی می‌داریم.
وی در این دیدار ضمن تجلیل از مقام این شهید، یاد و خاطره شهدای گرانقدر حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی را گرامی داشت.
بطحایی امروز یاد شهدا به ویژه سردار شهید محمدزاده، شهید کلاسی از شهدای معلم، شهید حمیدی‌زاده از شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام را گرامیداشت
در ادامه بطحایی به عنوان نماینده دولت برای افتتاح پروژه های متمرکز شهرستان بجنورد در این استان در محل سالن شهید ماژانی حضور پیدا کرد و با حضور مدیران دستگاهها و استاندار محترم و مدیرکل بنیاد پروژهای شهرستان را افتتاح کرد .
در ابتدای مراسم افتتاح پس از ایراد سخن فرماندار بجنورد دکتر ثمینی و دیگر اعضای جلسه محمدرضا صالحی اظهار کرد: اینکه شهیدان رجایی و باهنر از شهدای آموزش و پرورشی هستند، برای مجموعه آموزش و پرورش جای افتخار است.
وی تصریح کرد: شهید رجائی و شهید باهنر که هفته دولت به مناسبت شهادت آنان نام گذاری شده است، با خدمت خالصانه به مردم و ساده زیستی، جاودانه شدند. 
 
کد مطلب: 216897