داخلی صفحه بوشهر گزارش تصويری
 
نشست بنیاد شهید استان بوشهر با بیمه دی برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
نشست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با بیمه دی در خصوص نحوه ارائه خدمات درمانی به جامعه معظم شاهد و ایثارگر برگزار شد.
به گزارش «ایثار بوشهر»، رضا حقیری در این نشست گفت: اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت شهیدان و ایثارگران و استقامت و شکیبایی خانواده‌های معزز آن‌هاست لذا پیگیری و توجه به امورات خانواده شهدا و ایثارگران باید در اولویت کاری همه مسئولان باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید بوشهر با تأکید بر این‌که بحث سلامت جامعه ایثارگران از مهم‌ترین اولویت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است، اظهار داشت: تمام تلاش ما ارائه بهترین خدمات به این جامعه است که در همین راستا، تمام هزینه درمان جامعه شاهد و ایثارگر از طریق بیمه‌های همگانی، تکمیلی و صندوق سلامت پرداخت می‌شود.
وی افزود: خانواده‌های ایثارگران شناسنامه جهاد، ایثار و استقامت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و بدون تردید خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه مردم و اساس کار مسئولان است.
حقیری بابیان این‌که عزت و افتخارآفرینی ایران اسلامی نشات گرفته از حماسه‌آفرینی‌های شهدا و ایثارگران است، خاطرنشان کرد: خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند که در این راستا باید گره‌گشایی از مشکلات این عزیزان در رأس کارهای مسئولان و قشرهای مختلف جامعه قرار گیرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 218468
 


 
 
ایثار اجتماعی؛ از صحنه نبرد تا بطن زندگی
 

نادر نصیری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...