داخلی صفحه شهرستان های استان تهران گزارش تصويری
 
مراسم گرامیداشت 5شهید گمنام«ستارگان پرفروغ»در چهاردانگه برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۲
مراسم گرامیداشت تولد ۵ شهید «ستارگان پر فروغ »با حضور پرشور مسئولان،دانش آموزان و خانواده های شهدا و ایثارگران در مدرسه شاهد چهاردانگه برگزار شد.
به گزارش «ایثار»،  در روزها و شب‌های پاییزی و انتهای پاییز در سالروز تولد 5 شهید «سید ابوالفضل کاظمی، رضا خبری، مهدی ملکی، محمد نظری و موسی رادمنش»؛ چهاردانگه حال و هوای بهاری به خود گرفته است، کیک تولد تو را با اشک دیده می‌برم، شمع تولدت را با بغض خفته خاموش می‌کنم، به این امید که فرزندان سرزمینم برای همیشه بدانند که طراوت فصول مختلف سال را به واسطه دلاوری و فداکاری تو احساس می‌کنند.

داوود بهارلو رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران چهاردانگه در نخستین دوره برگزاری «ستارگان پرفروغ» که با حضور معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان اسلامشهر، مسئولان سپاه و نیروی انتظامی برگزار شد،  به اهداف برگزاری این مراسم اشاره کرد و اظهار داشت: هدف از این ویژه برنامه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از خانواد معزز شاهد است.

وی بیان کرد: رویکرد این برنامه الگوسازی سبک زندگی شهدا، انتقال و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان است که با همین نگاه سعی شده است، تعامل خوبی با سایر دستگاه‌ها به ویژه اداره آموزش و پرورش صورت گیرد و در این راه گام‌های خوبی هم برداشته شده است.
کد مطلب: 229321