داخلی صفحه فارس گزارش تصويری
 
آغاز برنامه های دهه فجر استان فارس با گلباران مزار شهدا + عکس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۰
برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی امروز 12 بهمن ماه با غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا در نقاط مختلف استان فارس آغاز شد.
به گزارش «ایثار از فارس» ویژه برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی امروز 12 بهمن ماه با غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا در نقاط مختلف استان فارس آغاز شد.
در شیراز نیز این مراسم با حضور اسماعیل تبادار استاندار و جمعی از مسئولین و مدیران استانی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و امت خداجوی این شهر در گلزار مطهر شهدای دارالرحمه برگزار شد. شرکت کنندگان در این مراسم ضمن قرائت زیارت عاشورا، مزار مطهر شهدا را گلباران و عطرافشانی کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در حاشیه این مراسم با تاکید بر اهمیت نقش مردم  فارس در مبارزه با رژیم ستم شاهی و پیروزی انقلاب اسلامی گفت: استان فارس در دوران انقلاب 188 شهید تقدیم کرد که 106 نفر از این شهدای بزرگوار متعلق به شهرستان شیراز هستند.
رجبعلی راهی عنوان کرد: شهدا با نثار جان خود به ما درس آزادگی و پایمردی دادند و اکنون ادامه دادن راه آن بزرگواران از بزرگترین وظایف ما محسوب می شود.
وی در ادامه به ساماندهی 73 درصد از گلزارهای مطهر شهدای استان اشاره و تصریح کرد: پیش بینی می شود تا پایان امسال این میزان به حدود 80 درصد افزایش یابد.
 
کد مطلب: 234248
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...