داخلی صفحه فارس گزارش تصويری
 
استاندار فارس با خانواده شهید میر باقری دیدار کرد + عکس
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
به مناسبت دهه مبارک فجر در مراسمی استاندار فارس به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در منزل شهید سیدحسین میر باقری از شهدای انقلاب استان فارس، با خانواده این شهید بزرگوار دیدار کردند.
به گزارش «ایثار از فارس» مهندس اسماعيل تبادار در اين ديدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خصوص شهدای انقلاب، گفت: جانفشاني این شهدای بزرگوار موجب پيروزي انقلاب اسلامي شد و ملت شریف ایران همواره قدردان ایثارگری ها و فداکاری های شهدا و خانواده های معظم آن ها خواهند بود.
نماينده عالي دولت در استان فارس از مقام صبر و استقامت خانواده هاي معزز شهدا و ایثارگران تجلیل و عنوان کرد: تلاش ها و همراهی ایثارگران در زمینه اعتلا و پيشرفت کشور، قابل ستایش است.
وی در ادامه از تلاش هاي نيكوكارانه خانواده شهيد ميرباقري در زمينه اجرای فعالیت های مذهبي، فرهنگي و درماني تقدیر کرد.

پدر شهيد ميرباقري نیز در این دیدار با اشاره به ایثارگری ها و حماسه آفرینی های شهدا و ایثارگران برای پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع از کشور در برابر بیگانگان، خواستار همت همگاني مردم و مسئولین براي تحقق آرمان هاي امام راحل(ره) و شهدا در جامعه شد.
گفتني است شهيد ميرباقري در هنگام شهادت دانشجوي سال سوم مهندسي مكانيك دانشگاه شيراز بود كه در تظاهرات روز 22 بهمن سال 1357 در ميدان شهداي شيراز به شهادت رسيد.
 
عکس:حسین خسروی
کد مطلب: 234268
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...