داخلی صفحه فارس گزارش تصويری
 
شهدا بزرگترین اساتید بودند + عکس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در جلسه هم اندیشی اساتید مرکز علمی و کاربردی بنیاد فارس گفت: شهدا بزرگترین اساتید برای ما بودند و با گذشت و فداکاری خود درس جوانمردی و آزادگی به ما آموختند.
به گزارش «ایثار از فارس» جلسه هم اندیشی اساتید مرکز علمی و کاربردی امام خمینی(ره) بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از مسئولین و اساتید این مرکز در شیراز برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس در این جلسه گفت: شهدا بزرگترین اساتید بودند و با گذشت و فداکاری خود، درس جوانمردی و آزادگی به ما آموختند.
رجبعلی راهی در ادامه سخنان خود به راه اندازی حدود 10 مرکز علمی و کاربردی در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور اشاره و تصریح کرد: راه اندازی این مراکز، موجب افزایش مهارت، توانمندی و شایستگی کارکنان می شود که این موضوع، افزایش بهره وری منابع انسانی را به همراه دارد.

رییس مرکز علمی و کاربردی امام خمینی(ره) بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست، هم اندیشی و همگرایی اساتید و مسئولین این مرکز است و به زودی فرآیند آموزشی و مدیریتی این مرکز نیز تدوین می شود.
سیدعبدالله محمدی بیان کرد: جنبه کاربردی داشتن علم، از وظایف ذاتی مراکز علمی و کاربردی است اما علاوه بر این، یکی از مهمترین اهداف مرکز علمی و کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس، فعال نمودن استعداد، توانمندی و قابلیت های دانشجویان است تا فارغ التحصیلان این مرکز بیشترین بهره وری تحصیلی را داشته باشند.
 
در ادامه این جلسه، معاون آموزشی، مدیران پژوهشی و فرهنگی و رییس حراست این مرکز علمی و کاربردی نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

عکس: لیدا ابراهیمیان


 
کد مطلب: 235093