داخلی صفحه اصفهان گزارش تصويری
 
پیکر شهید مدافع وطن «محمود رفیعی» در اصفهان تشییع شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۵
پیکر ستوان یکم «محمود رفیعی میاندشتی» شهید مدافع وطن با حضور سردار اشتری فرمانده نیرو انتظامی کل کشور و سایر مسئولین و مردم شهید پرور اصفهان تشییع و در گلستان شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
به گزارش ایثار اصفهان، پیکر مطهر شهید مدافع وطن "محمود رفیعی میاندشتی" که در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسیده بود روز جمعه 18 آبان ماه بعد از اقامه نماز جمعه در مصلای امام خمینی (ره) با حضور  سردار اشتری فرمانده نیرو انتظامی کل کشور و سایر مسئولین و مردم شهید پرور اصفهان تشییع و در گلستان شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
مجلس بزرگداشت این شهید بزرگوار روز شنبه 19 آبان ماه از ساعت 13:30 الی 16 بعد از ظهر در مسجد حضرت علی اکبر(ع) واقع در خیابان پروین اصفهان برگزار می شود.
فرمانده نیروی انتظامی در این مراسم با اشاره به اینکه در امر مبارزه با سوداگران مواد مخدر ، نیروی انتظامی تاکنون بیش از 5 هزار شهید تقدیم کرده گفت: ناجا مقتدرانه در مقابل هرگونه اخلالگری و تجاوز به حقوق مردم می ایستد.
سردار اشتری به سرعت عمل ناجا در دستگیری عاملان شهادت محمود رفیعی هم اشاره کرد و افزود: دادستان اصفهان برای رسیدگی سریع به جرم عاملان این حادثه تروریستی و برخورد قاطعانه با آنها قول مساعد داده است.
گفتنی است، ستوان یکم محمود رفیعی از پرسنل خدوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان چهارشنبه همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در پی انتقال یک متهم و در یک عملیات ناجوانمردانه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
از این شهید والامقام دو فرزند 11 و 3 ساله به یادگار باقی مانده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266080