داخلی صفحه قزوین گزارش تصويری
 
بازنشر،
کتاب قزوین 57، روایت قزوینیان در فجر 57
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
قزوین در طول روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی نیز به فرموده رهبر کبیر انقلاب اسلامی، از شهرهایی بود که خرابی و مصیبت از اکثر جاها درش بیشتر واقع شد؛ لذا مردم این شهر با حضور ارزشمند خود، حماسه‌های ماندگاری را رقم زدند که امروزه با ورق زدن برگ برگ "کتاب قزوین 57" می‌توان آن را مرور کرد.
به گزارش ایثار واحد قزوین، کتاب "قزوین 57" اثر ارزشمند حسن شکیب زاده، مجموعه ی 200 تصویر از روزهای بیاد ماندنی انقلاب 57 از عکاسان متعهد و هنرمند این شهر است که بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، نسبت به انتشار آن اقدام کرده است.
در این کتاب که ماحصل سال‌ها تلاش در جمع‌آوری و آماده‌سازی تصاویر و مستندات آن است، آثار 12 عکاس قزوینی که 2 تن از آنها طی دفاع مقدس به شهادت رسیده‌اند، به چاپ رسیده است.
در کتاب تصویری قزوین 57، عکس‌های عکاسان، شهید سید هاشم عبدحسینی، شهید علی میوه‌چین، حسن جوادی، سکینه رفیع‌زاده، حسین یزدان‌پناه، محمد آبفروش، جواد حقیقت، کریم کرامتی، محمدعلی حضرتی، رضا شهاب، حسین ساروخانی و حسن شکیب‌زاده مورد استفاده قرار گرفته است.
این کتاب در قطع خشتی و یکصد و بیست صفحه، چهاررنگ و با جلد گالینگور توسط انتشارات "دانش امروز" منتشر شده است که با صفحه آرایی مهدی سام و طراحی جلد، فاطمه شکیب‌زاده و با خط زیبای استاد احمد پیله‌چی هم اکنون در دسترس شماست که بخشی از تصاویر آن را می‌ببینید.
کد مطلب: 276982
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...