داخلی صفحه آذربایجان غربی گزارش تصويری
 
​یادواره شهدای عملیات دارلک در ارومیه + تصاویر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
یادواره شهدای عملیات دارلک و سردار شهید مهدی امینی در ارومیه برگزار شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی، یادواره بزرگداشت شهدای عملیات دارلک و سردار شهید مهدی امینی شامگاه روز یکشنبه ۲۶ خرداد ماه جاری در محل حسینیه اعظم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) ارومیه برگزار شد.
 
 
سید پرویز فتاح در یادواره شهدای عملیات دارلک در ارومیه، اظهار کرد: مظلومیت های شهید امینی این است که نتوانسته ایم او را آنگونه که باید به مردم کشورمان معرفی کنیم. این شهید بزرگوار در مظلومیت همچون شهید بهشتی بود
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابراز داشت: ولایتمداری، تقوا، پرهیز جدی از ارتکاب گناه، یتیم نوازی و رسیدگی به محرومین، ساده زیستی و تحمل و صبوری در برابر ملامت ها از ویژگی های شهید امینی بود.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) افزود: همسر این شهید بزرگوار می گویند مدتی قبل از شهادت، گویی وی از این عالم منفک شده بود، این را من نیز به عنوان یکی از دوستان شهید درک کرده بودم.
 
فتاح در ادامه ضمن بیان این که کشور امروز به امثال شهید امینی ها نیاز دارد، اظهار کرد: مدیران، روسا، ائمه جمعه و همه مسئولین نظام باید همواره این واقعیت را به یاد داشته باشند که مردم ولی نعمت آن ها هستند؛ این را امام خمینی (ره) به ما آموخته است.
کد مطلب: 293075