داخلی صفحه اصفهان گزارش تصويری
 
مراسم تودیع و معارفه رئیس بنیاد اردستان برگزار شد+ تصاویر
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
مراسم تکریم و معارفه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردستان با حضور تأملی فرماندار این شهرستان برگزار شد.
به گزارش ایثار اصفهان، مراسم تودیع و معارفه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردستان، صبح امروز 15 تیرماه با حضور حمیدرضا تأملی فرماندار شهرستان، علیرضا فرحبخش معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، محمدتقی کیانی معاون عمرانی فرماندار اردستان، نوروزی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، نیکبخت رئیس اداره مدیریت عملکرد و بازرسی بنیاد استان و جمعی از مسئولان و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.
حمیدرضا تأملی در مراسم اظهار کرد: رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران باید به عدالت رفتاری و خدماتی به جامعه شاهد و ایثارگری توجه بیشتری داشته باشد.
فرماندار اردستان با اشاره به ساماندهی گلزارهای شهدای اردستان، گفت: تاکنون اقدامات خوبی در این خصوص انجام شده است و مشکلی برای بهسازی مابقی این پروژه‌ها نخواهیم داشت.
تأملی با اشاره به موضوع اشتغال خانواده‌های شهدا و ایثارگران گفت: این موضوع جز تعهدات جدی همه دستگاه‌های اجرایی است و دستگاه‌ها مکلف هستند در به کارگیری نیروهای خود اولویت را به خانواده شهدا دهند.
وی با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران باید از همه ظرفیت‌های قانونی موجود برای شناخت بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت استفاده کند، ادامه داد: گاهی موضوعات مربوط به ایثار و شهادت می‌تواند یک اتحاد و انسجام بزرگی را در جامعه ایجاد کند.
نوروزی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان نیز از زحمات چندین ساله حمامیان رییس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اردستان تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: وی مایه خیر و برکت بود و ارتباط خوبی بین جامعه هدف و بنیاد برقرار کرد و امیدواریم بتوانیم با حضور سمیعی رییس جدید این بنیاد شاهد شکوفایی بیشتر در این عرصه باشیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد استان در ادامه حل مسئله اشتغال، درمان و مسکن ایثارگران و خانواده های آنها را از اولویت‌های اصلی بنیاد عنوان کرد و گفت: باید رفع مسائل خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه خود بدانیم و با تمام ظرفیت برای حل این مسائل اقدام کنیم و یادمان باشد هیچ خدمتی جبران فداکاری ایثارگران را نمی‌کند.
در پایان این مراسم غلامرضا سمیعی با دریافت حکم خود به‌عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اردستان منصوب و از زحمات ماشاالله حمامیان رییس سابق این بنیاد نیز تقدیر و تشکر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 295721