داخلی صفحه آذربایجان غربی گزارش تصويری
 
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز:
​خانواده هاي شهدا و ايثارگران سرمايه هاي ارزشمند نظام هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۸
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران از سرمايه هاي ارزشمند نظام اسلامي و انقلاب محسوب مي شوند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی؛ نشست صمیمی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مسئولین و جمعی از خانواده های معظم شهدای آذربایجان غربی برگزار شد.
 
سردار علی مویدی در این دیدار که عصر دیروز در محل استانداری ترتیب یافت، گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های ارزشمند نظام و انقلاب اسلامی هستند.
 
وی خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از وظایف اصلی مسئولان دانست و افزود: ما امروز افتخار، عزت، اقتدار و آبرومندی خود را مرهون مجاهدت های شهیدان هستیم لذا باید ضمن پاسداشت خون پاک شهدا، رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده های معظم شهدا را نیز جزو اصلی ترین و مهم ترین وظایف خود بدانیم.
 
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ادامه به بخشی از توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: امروز دشمن با تمام توان به جنگ با انقلاب اسلامی پرداخته و گستاخانه اقتصاد و معیشت مردم را هدف قرار داده است.
 
مویدی ادامه داد: علی رغم تمامی مشکلات و فشارها، بنا به وصیت شهدای والامقام، به هیچ وجه در مقابل دشمن کوتاه نخواهیم آمد؛ بی تردید با این استقامت و روحیه ایثار و مقاومت از این گردنه های سخت نیز عبور خواهیم کرد و در آینده دستاوردهای بسیار بزرگی را در کشور شاهد خواهیم بود.
در ابتدای این جلسه مهدی فعال مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمد گویی به مهمانان و مدعوین حاضر در مراسم، گفت: یکی از بهترین مسیرهای فرهنگی اعتلای فرهنگ ایرانی - اسلامی ، پیروی از سیر ، سلوک عملی، اعتقادی شهدا و خانواده های ایشان است.
 
در این جلسه تعدادی از خانواده های معظم شهدای استان نیز مسائل و مشکلات خود را با سردار مویدی رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در میان گذاشتند.
 
در پایان جلسه نیز با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خانواده های معظم شهدا تجلیل بعمل آمد.
کد مطلب: 305052
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...