داخلی صفحه آذربایجان غربی گزارش تصويری
 
​بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس:
آئین تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شاهین دژ برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس آئین تجلیل از خانواده های معظم شهدا، بازنشستگان،جهادگران و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با حضور مسئولان شهرستانی در محل مجتمع فرهنگی هنری حافظ شاهین دژ برگزار شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ حجت الاسلام حسین فصیح نیا امام جمعه شاهین دژ ضمن تبریک هفته دفاع مقدس  و خیر مقدم گویی به مدعوین این مراسم گفت: امروز الحمدالله شاهد حضور بی نظیر مردم در عرصه های مختلف و برنامه های فرهنگی هستیم و این نشان از انقلابی بودن ملت غیور شاهین دژ است و سرچشمه این انقلابی بودن از همان اوایل انقلاب شروع شده است که فرزاندانی رشید در مقام دفاع از ولایت بر خاستند و از دین و دیانت دفاع کردند.
 
وی افزود: شما فرماندهان و بازنشستگان نیازی به تجلیل ندارید چون عمل به تکلیف کردید و رضایت پروردگار و ائمه اطهار را کسب کردید،و امروز نیز سرافراز هستید چراکه دین خود را به رهبری و مملکت ادا نموده اید.
 
حجت الاسلام فصیح نیا تصریح کرد: دفاع مقدس همچنان ادامه دارد و بعنوان مثال امروز در جنگ اقتصادی وارد شده ایم که تحریم های ظالمانه به کشور تحمیل شده است و “مقاومت”  همانطور که حضرت آقا فرمودند مهم ترین عامل در برابر این جنگ ناعادلانه است و رمز پیروزی است و انشاءالله انقلاب ما وصل به انقلاب حضرت مهدی (عج) خواهد بود و یا شرکت و حضور گسترده در راهپیمایی ها و حتی انتخابات و انتخاب فرد انقلابی اصلح خود دفاعی مقدس است و این راه همچنان ادامه دارد.

در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهدا،ایثارگران،جهادگران،بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.
کد مطلب: 309305