داخلی صفحه سیستان و بلوچستان گزارش تصويری
 
مدیرکل بنیاد استان:
ایثارگران افتخار نظام هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸
مدیرکل بنیاد در نشست صمیمی با ایثارگران شاغل در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: ایثارگران جزو افتخارات نظام هستند و قانون جامع خدمات ایثارگران باید در تمام دستگاه‌ها پررنگ شود.
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته بسیج، نشست صمیمی جمعی از رزمندگان دفاع مقدس، ایثارگران و خانواده‌های شهدای شاغل در دانشگاه سیستان و بلوچستان با حضور عباس پالاش مدیرکل بنیاد استان، غلامرضا رضایی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان، حجه الاسلام صادقی مسئول دفتر نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه و تنی چند از معاونین ذیربط شامگاه روز پنج‌شنبه هفتم آذرماه در سینما تئاتر دانشکده مهندسی این دانشگاه انجام شد.
عباس پالاش با گرامیداشت هفته بسیج ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه برای تشکیل این نشست صمیمی اظهار داشت: امنیت و آسایش کنونی کشور را مدیون رشادت های ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس هستیم.
وی با تاکید بر اینکه قانون جامع خدمات ایثارگران باید در دستگاه‌ها پررنگ شود، بیان کرد: ایثارگران جزو افتخارات نظام هستند لذا مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در راستای عملیاتی كردن قانون مربوط به خدمات ایثارگران شاغل در ادارات عنایت ویژه ای داشته باشند.
رییس دانشگاه سیستان و بلوچستان هم با تجلیل و قدردانی از خدمات و زحمات این عزیزان در دوران دفاع مقدس برگزاری این نشست‌ها را زمینه‌ای مناسب برای بررسی نقطه نظرات و دغدغه‌های ایثارگران عزیز مطرح نمود.
در ادامه این جلسه ایثارگران مسائلی در زمینه تبدیل وضعیت کارکنان، بحث ارتقاء اعضای هیات علمی و کارکنان ایثارگر، بیمه تکمیلی ایثارگران و جانبازان و...  را مطرح نمودند که در هر زمینه هیات رئیسه اظهار امیدواری نمودند تا این مشکلات برطرف گردد.
گفتنی ست در این نشست محمود رضا غلامی معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی، دکتر جاوید فر معاون بهداشت و درمان، غلامعلی ثموری معاون تعاون و امور اجتماعی و نیز موسی زنجانی معاون فرهنگی و آموزشی اداره بنیاد استان هم در این نشست حضور داشتند.
 
کد مطلب: 317382