داخلی صفحه سیستان و بلوچستان گزارش تصويری
 
مدیرکل بنیاد استان:
رسالت بزرگ بنیاد ارائه خدمات مطلوب به ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶
مدیرکل بنیاد در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران سیستان اظهار داشت: رسالت بزرگ بنیاد ارایه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران و جلب رضایت آنان بر اساس مبانی ارزشی اسلامی است.
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، عباس پالاش مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان، در سفر به منطقه سیستان، به اتفاق زنجانی معاون فرهنگی و آموزشی با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در شهرستان های زهک  و نیمروز دیدار و گفتگو نمودند.
وی در این دیدار ها رسالت بزرگ بنیاد شهید و امور ایثارگران را ارایه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران دانست و گفت: جلب رضایت آنان بر اساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار می باشد.
مدیرکل بنیاد استان با تاکید بر حفظ حرمت جامعه ایثارگری بیان داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، پرچم‌داران داران راستین عرصه ایثار هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر موجب عزت و افتخار است.
پالاش ادامه داد: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون جانفشانی عزیزانی است که دفاع از میهن و اسلام را بر رفاه خود و خانواده ترجیح دادند و تمام توان و هستی خود که همانا جان شیرین شان بود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای اسلام تقدیم کردند.
وی  با اشاره به اینکه  یکی از برنامه های مهم و ارزشمند بنیاد سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است اظهار امیدواری کرد:  این دیدارها در مناسبت ها و برنامه های دیگر در فرهنگ ما نهادینه و تداوم داشته باشد.
کد مطلب: 318440
 
 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور