داخلی صفحه آذربایجان غربی گزارش تصويری
 
​برگزاری کلاس آموزشی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
کلاس آموزشی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا به همت معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و با همکاری معاونت بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی برگزار شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان غربی ؛ کلاس آموزشی پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا صبح روز چهارشنبه یازدهم تیر ماه با حضور دکتر افشارجو متخصص بیماری های عفونی و همکاران اداره کل ضمن رعایت اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی در محل سالن نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
 
زیبا والی معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با اشاره به شرایط حساس جامعه و شیوع بیماری کرونا ویروس افزود: آموزش و پیشگیری اولین و مهمترین رسالت بهداشت و درمان است و این راه را ادامه خواهیم داد.
 
 معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی در حاشیه این کلاس آموزشی به خبرنگار سایت ایثار گفت: کلاس آموزشی «آشنایی و پیشگیری از بیماری کرونا» به منظور افزایش اطلاعات همکاران جهت مقابله با ابتلا با این بیماری برگزار شد.
 
سعید ویسی نژاد گفت: در این کلاس مطالبی در خصوص علائم، راههای پیشگیری و انتقال از بیماری کرونا ویروس، رعایت بهداشت فردی و نحوه صحیح شستن دستها و راه های مقابله با استرس مطرح گردید.
 
پایان بخش این کارگاه آموزشی حاضرین سوالات خود در رابطه با کرونا ویروس مطرح کردند .
کد مطلب: 341617