داخلی صفحه آذربایجان شرقی مطالب داخلی
 
وصیت‌نامه شهید میرقاسم آل یاسین
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳
 
خدایا اگرچه محب صادقی نبودم، اگرچه بنده صالحی نبودم، اگرچه معصیت‌کار بودم اما هرگز به خاطر مخالفت باوجود مقدس و ذات لاهوتی تو نبود بلکه نفس بر ما غلبه داشت و در حضور تو معصیت می‌کردیم. اما تو خدای نادمان هستی و عالم بودی که هرگز محبت مخلوقین را بر محبت تو ترجیح ندادم. حال خدایا دست به ریسمان توبه تو نواخته‌ام و پیرو خصلتی که امر کرده‌اید گشته‌ام و عاشق دیدار تو.
خدایا گناهانمان را ببخش و ما را از صالحین قرار بده. خدایا مرگ باعزت اولین و نهایی‌ترین آرزوی ماست بر ما رحم کن و جلال خود را در سیمای ما جلوه‌گر بنما. لباس عافیت بر ما بپوشان و قبر ما را که خانه‌ای ابدی است در کنار قبور شهدا مستقر بگردان. خدایا از درگاهت طلب عفو می‌نمایم.
خدایا خانواده‌ام را قدرت عطا فرما تا از راه راست منحرف نشوند و تحت رهبری امام خمینی پیمانشان را با فاطمه زهرا(س) مستحکم‌تر نمایند. خدایا مادرم را قدرت عطا فرم تا در مصیبت‌ها صبر کند  و مرا عفو نماید. خدایا خواهرانم را یاری ده تا راه زینب کبری(س) را ادامه دهند و زینب گونه در مصیبت برادرشان صبور باشند.
و تو ای پدرم باید مانند حسین(ع) که علی‌اکبر خود را به میدان فرستاد و شاهد به شهادت رسیدن فرزندش بود در فراقم شکیبا باشی.
وصیت من به‌عنوان فرزند کوچک این کشور به دوستانم این است که تا آخرین قطره خون پشتیبان ولایت‌فقیه باشند و آخرین درخواستم از درگاهت این است که فوز عظیم شهادت را بر من ارزانی فرما.
کد مطلب: 233546