داخلی صفحه گلستان پيام ها
 
پیام تسلیت سرپرست بنیادشهید و امور ایثارگران استان به مناسبت درگذشت همسر شهید در فاجعه خونین منا
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۱
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان درگذشت همسر شهید نوری خرمالی در فاجعه ی خونین منا را به تنها یادگار شهید تسلیت گفت.
پیام تسلیت سرپرست بنیادشهید و امور ایثارگران استان به مناسبت درگذشت همسر شهید در فاجعه خونین منا
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی اصغر فاضلی ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده شهید خرمالی و با اشاره به بی کفایتی آل سعود در اداره مناسک حج اظهار کرد: این حادثه غمناک قلب ملت را جریحه دار کرد که بی کفایتی رژیم منحوس آل سعود و سوء مدیریت در آن مشهود است.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: پیکر مرحومه خدیجه خرمالی همسر شهید گرانقدر نوری خرمالی در بین 11 پیکر حادثه دردناک و اسفبار منا به استان بازگشت.  
علی اصغر فاضلی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اشاره به حوادث دردناک سالجاری درحج امسال افزود: بی توجهی و سوء مدیریت آل سعود در برگزاری مراسم حج، انسانهای بی گناه زیادی کشته شدند که سالها در انتظار به جای آوردن این مراسم روزشماری کرده بودند.
فاضلی با ابراز تاسف از آمار کشته شدگان این استان در حادثه ی منا و تسلیت به فرزند شهید خرمالی در پی فوت مادرش و مفقود شدن همسرش خاطر نشان کرد: در اثر بی کفایتی آل سعود خانواده های فراوانی از جمله فرزند شهید خرمالی در این حادثه عزادار شدند لذا نگاه ویژه به اوج این حادثه باید از سوی مسولان کشور مورد توجه قرار گیرد.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اینجانب به نمایندگی از جامعه ایثارگری ضمن عرض تسلیت و تعزیت به پیشگاه حضرت مهدی موعود (عج) و مقام معظم رهبری و خانواده های حجاج عزیز از خداوند متعال، علو درجات برای این خیل عظمای به حق پیوسته و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت می نمایم.
لازم به ذکر است، شهید نوری خرمالی 20 خرداد 1345 متولد و 21 شهریور 1367 به شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 136705
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...