داخلی صفحه خوزستان پيام ها
 
پیام مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران خوزستان به مناسبت روز دانشجو
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در پیامی ، سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه دانشگاهی کشور، به خصوص دانشجویان تبریک گفت.
پیام مدیر کل بنیادشهید و امورایثارگران خوزستان به مناسبت روز دانشجو
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در پیامی ، سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه دانشگاهی کشور، به خصوص دانشجویان تبریک گفت.
متن پیام مهندس فرجیان بدین شرح است:
بی تردید نعمت بزرگ آزادی و امنیت امروز کشورمان، مرهون فداکاریها و از خود گذشتگیهای جوانان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.
نهالی که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده است و هم اینک به دست توانای شما دانشجویان عزیز اندیشمند سپرده شده است ، و این امانت ، مسئولیتی بزرگ را برای شما رقم زده است.
مسئولیتی بس خطیر، که همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان در قبال آن وظیفه دارید و در مسیر انجام این رسالت چه بسیارند دانشجویانی که از جان خود گذشتند.
و بدین لحاظ 16 آذر، نشان از پايمردي و ايستادگي دانشجوي مسلمان در برابر نظام سلطه دارد.
آری، 16 آذر یادآور و تداعی گر رشادت دانشجوياني غیرتمند است كه در برابر تيرهاي استعماري دشمن ایستادند و سینه سپر كردند.
جوانانی آگاه و انقلابی که با الهام از سیره سیاسی، الهی امام امت(ره) ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت را نصب العین خود قرار دادند و به دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را  پاس داشتند.
 
اینجانب، شانزدهم آذر ماه را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجوی مسلمان، به شما دانشجویان ارجمند بخصوص دانشجویان معزز شاهد و ایثارگر، خانواده های شهدای دانشجو، جامعه دانشگاهی و ملت فهیم ایران، که در گذر زمان فرياد ضد استكباري خود را به گوش جهانيان رسانده اید تبریک عرض نموده و ضمن گرامیداشت این روز بزرگ،  توفیقات روزافزون شما عزیزان را در مسیر استقلال، آزاد اندیشی، توسعه پایدار، حفظ آرمان ها شهیدان و تلاش در مسیر ارزشهای انقلاب ،از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.
عبدالرضا فرجیان، مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران خوزستان
 
کد مطلب: 188389
 


 
 
ضرورت تشکيل و برخی از کارکردهای مهم بسيج مستضعفين
 

بهروز بزرگی؛ معاون علمی و پژوهشی مرکز مقاومت ...