داخلی صفحه خراسان رضوی پيام ها
 
​تبریک مدیر کل بنیاد خراسان رضوی به 154 هزار بانوی ایثارگر این استان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۴
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن را به 154هزار 987 بانوی ایثارگر این استان تبریک گفت.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن این روز را به تمامی بانوان به ویژه بانوان ایثارگر خراسان رضوی تبریک گفت و یاد 17هزار شهید این استان را گرامی داشت.
 وی ضمن تبریک ویژه برای مادران و همسران شهدا، جانبازان و آزادگان بیان کرد: استان خراسان رضوی 154هزار 687 بانوی ایثارگر دارد که شامل مادران ، همسران و دختران شهدا، مادران (تحت تکفل) ، همسران و فرزندان دختر جانبازان و آزادگان است.
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی ادامه داد: الگوی صبر، ایثار، گذشت و فداکاری بانوان ایثارگر حضرت فاطمه زهرا (س) است و این استان در حال حاضر هشت هزارو 137 مادر شهید و شش هزار و 287 همسر شهید دارد.
 وی در خصوص همسران و مادران تحت تکفل جانبازان و آزادگان گفت: این استان 46 هزار 899 همسر جانباز ، سه هزار 939 مادر تجت تکفل جانباز و سه هزار 384 همسر آزاده و 305مادر تحت تکفل آزاده دارد که در حال خدمت رسانی به جانبازان و آزادگان هستند.
 وی در خصوص فرزند دختر شهید، جانباز و آزاده گفت: هشت هزار 169 دختر شهید، 74 هزار 637 دختر جانباز و پنج هزار 129 دختر آزاده در این استان تحت پوشش بنیاد شهید و امورایثارگران هستند.
 وی در پایان ضمن تبریک مجدد این روز به بانوان ایثارگر خراسان رضوی اظهار کرد: بانوان در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس نقش بسزایی داشتند و امروز باید با تربیت قرآنی، فرزندان خود را آماده رکاب در مکتب اهل بیت (ع) قرار دهند.
انتهای پیام/
 
 

کد مطلب: 239138