انتصاب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۲
حسن فریدون با حکم نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان منصوب شد.
انتصاب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان
 
به گزارش "ایثار"، متن حکم حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی، به این شرح است:
حجت الاسلام جناب آقای حسن فریدون
سلام علیکم
نظر به تعهد، شایستگی، تجارب ارزنده و علاقمندی شما به ایثارگری، جنابعالی را به سمت مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان منصوب می کنم.

بدون شک ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها، پشتوانه های مستحکم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند.

خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل(ره) خدمت به نبی اکرم(ص) است و به فرموده مقام معظم رهبری بنیاد شهید باید دستگاه عصمت و طهارت باشد.

امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاکم بر خدمات دولت تدبیر و امید، خدمت به بندگان خدا و تعالی مادی و معنوی کشور، با بسیج تمام امکانات و توانمندی های سازمان، تلاش مضاعفی را برای خدمت به خانواده بزرگ ایثارگران در ابعاد مادی و معنوی و در سطوح فردی و اجتماعی و با رویکرد فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به کار گیرید.

توفیق جنابعالی را در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه ایزد متعال خواستارم.
سیدمحمدعلی شهیدی

لازم به ذکر است، حجت الاسلام و المسلمین شهیدی طی نامه ای مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات قاسم ملکدار، مدیرکل پیشین بنیاد استان سمنان در خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ابراز داشت و از درگاه حق تعالی توفیق و تایید وی و همه خادمان به اسلام و مسلمین را مسئلت کرد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 100013
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور