فعالیت 91 خبرنگار دفاع مقدس در خراسان جنوبی
فعالیت 91 خبرنگار دفاع مقدس در خراسان جنوبی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۹
مهدی رحیم آبادی، مدیر روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی، در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس:91 خبرنگار دفاع مقدس در خراسان جنوبی فعالیت دارند
فعالیت 91 خبرنگار دفاع مقدس در خراسان جنوبی
 

کانون خبرنگاران دفاع مقدس از سال 1389 فعالیت خود را در سطح استان آغاز کرده است. با تاسیس خبرگزاری دفاع مقدس در خردادماه سال 1392، کانون خبرنگاران دفاع مقدس استان، به خبرگزاری دفاع مقدس تغییر نام یافت.

مهدی رحیم آبادی، مدیر روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی، در گفت ‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس در بیرجند، هدف از تاسیس خبرگزاری را نشر ارزش های دفاع مقدس دانست و افزود: تاکنون دست آوردهای خوبی در زمینه نشر اخبار مرتبط با 8 سال دفاع مقدس داشته است.

وی از فعالیت 91 خبرنگار حوزه دفاع مقدس در استان خبر داد و افزود: برگزاری اردوهای زیارتی، اعزام به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس، استفاده از سالن‌های ورزشی و سینماها و تجلیل از خبرنگاران فعال این حوزه از جمله خدمات ارائه شده به خبرنگاران است.

رحیم آبادی درادامه تصریح کرد: براساس هماهنگی های صورت گرفته با مرکز خدمات درمانی بسیجیان، تاکنون برای 40 نفر از خبرنگاران و خانواده آنان کارت درمانی صادرشده که می توانند از خدمات مختلف پزشکی در درمانگاه بقیة ا... و سایر مراکز درمانی با تخفیف 20 تا 50 درصد بهره‌مند شوند.

کد مطلب: 102513
 


 
 
روز دانشجو، سیره شهدا، تعالی دانشگاه
 

دکتر عبدالله ارژندی- اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی...