دشمن میخواهد ما را از درون تهی کند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۶
در گفتگوی زنده با برنامه رادیویی صبح و زندگی مطرح شد : کینه توزان این انقلاب نمی خواهند فرهنگ و گفتمان شهدا در جامعه یک گفتمان فراگیر شود .
دشمن میخواهد ما را از درون تهی کند
 

به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی صبح امروز حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در گفتگوی زنده رادیویی با برنامه صبح و زندگی شهدا را سرمایه های ارزشمندی برای نظام و انقلاب دانست و گفت : امروز دشمن میخواهد ما را از درون تهی کند و یاد و خاطره شهدا را از ذهن جوانان این کشور پاک نماید .
 ایشان همچنین ادامه داد : کینه توزان این انقلاب نمی خواهند فرهنگ و گفتمان شهدا در جامعه یک گفتمان فراگیر شود . آنها می خواهند روح استقامت و پایداری را از جوان مسلمان ایرانی بگیرند اما به برکت خون شهدا این اتفاق نخواهد افتاد .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت : دشمنان نمیخواهند فرهنگ متعالی ایثار و شهادت که از ابتدای شکل گیری انقلاب باعث شده است آنان نتوانند اهداف خصمانه خود را در این کشور و در منطقه پیاده نمایند در جامعه اسلامی ما نهادینه شود .
حجت الاسلام عزیزی در پایان با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع) به شش یادواره ای که به طور همزمان در روز اربعین در شهرستان ها و روستاهای اطراف برگزار می گردد اشاره کرد و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا از عموم مردم برای شرکت در این یادواره ها دعوت بعمل آورد ./

کد مطلب: 102640