دیدار فرماندار بجنورد با جانبازان بالای 70 درصد/ خبرگزاری فارس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۵۲
فرماندار بجنورد با چهار جانباز بالای 70 درصد شهرستان دیدار و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
دیدار فرماندار بجنورد با جانبازان بالای 70 درصد/ خبرگزاری فارس
 

 به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، محمود ثمینی عصر امروز به همراه مدیر کل بنیاد شهید، امور ایثارگران و جانبازان خراسان شمالی با حضور در منزل این جانبازان بالای 70 درصد، رشادت‌های آنان در طول دوران دفاع مقدس ارج نهاد.

محمد ثمینی در این دیدارها با تاکید بر اینکه وجود جانبازان سندی محکمی بر این مدعاست که مردم همیشه و در هر مشکلی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آب و خاک کشور آماده هستند گفت: به طور حتم عزت و افتخار نظام اسلامی مرهون رشادت‌ها و مجاهدت‌های  جانبازان و ایثارگران است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بجنورد با تاکید بر اینکه راهی که ایثارگران انتخاب کردند، امتحانی الهی بوده و به طور قطع اجر آنها در پیشگاه خداوند متعال محفوظ است افزود: همه ما مرهون رشادت‌های شهدا و جانبازان هستیم از این رو همواره باید قدردان آنان باشیم.

وی با برشمردن شجاعت‌های شهدا، جانبازان و رزمندگان اسلام در طول دفاع مقدس گفت: آنان در طول هشت سال جنگ با دلاوری‌ها و از خود گذشتگی، ایمان راسخ و فداکاری را به نمایش گذاشتند.

نماینده عالی دولت در بجنورد تصریح کرد: آنان در مقابل دشمنان ایستاده و هرگز در دفاع از آرمان‌های والای نظام اسلامی کوتاه نیامدند.

وی اضافه کرد: اکنون  عزت و عظمت نظام جمهوری اسلامی مرهون رشادت‌های جانبازان و شهدای گرانقدر انقلاب بوده که باید همواره به آنان ارج نهاده شود.

فرماندار بجنورد  اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی را هم برشمرد و خاطر نشان کرد: همواره باید فرهنگ ایثار و شهادت که از تعالیم عاشورایی بر گرفته شده است حفظ و در اشاعه آن در جامعه اسلامی کوشا بود.

مشاور امور ایثارگران مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و شماری از مسئولان فرماندار بجنورد همراهی می‌کردند.

کد مطلب: 102974