داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد استان قزوین به مناسبت حماسه 9 دی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۰
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی فرارسیدن 9 دی، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" را گرامی داشت.
پیام مدیرکل بنیاد استان قزوین به مناسبت حماسه 9 دی
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
مقام معظم رهبری: «راهپیمایی نهم دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است.»
از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، جهان همواره شاهد حماسه‌های مردم متدین ایران اسلامی بوده که بدون تردید چنین حضور گسترده‌ای، نشانگر اقتدار و عزت روزافزون نظام اسلامی در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری است.
ملت ایران همواره با حضور در صحنه‌های مختلف بر پیروی خود از ولایت فقیه تأکید کرده و نشان داده‌اند هرگاه سخن از حفظ حریم اسلام و اهل بیت(ع) است بدون لحظه‌ای درنگ وارد عرصه خواهند شد. اوج این حضور را می‌توان در خروش عظیم مردمی در نهم دی سال 1388 مشاهده کرد.
روز نهم دی روز تجلی بصیرت و دانایی ملت ایران، گرچه در ابتدای فصل سرد زمستان به وقوع پیوست، اما گرمای بصیرت و آگاهی و بینش سیاسی مردم در این روز سبب شد درخت تنومند انقلاب اسلامی شکوفا شود و عطر حسینی از آن تراوش کند.
حماسه 9 دی که به یقین تبلور بصیرت و تبعیت از ولایت فقیه بود؛ پایداری پیمان ملت ایران با انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید و به دشمنان قسم خورده ایران ثابت کرد که این مردم هیچگاه از انقلاب و جمهوری اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است، دست برنخواهند داشت.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 104171
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...