داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد استان قزوین به مناسبت هفته وحدت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۵
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی، فرارسیدن هفته وحدت را گرامی داشت.
پیام مدیرکل بنیاد استان قزوین به مناسبت هفته وحدت
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در متن این پیام آمده است:
بسمه تعالی
یکی از زیباترین و والاترین واژه‌ها، واژه وحدت و برادری است. برادری و وحدتی که پیامبر رحمت در استمرار رسالت دیگر انبیای عظام برای جوامع بشری به ارمغان آورد و الفت و اتحاد را در میان مردمی متفرق و پراکنده؛ پدیدار ساخت.
بدون شک عزت، سربلندی و تعالی هر امت در یگانگی و هم بستگی آنهاست. اتحاد و اتفاق بزرگ‌ترین عامل قدرت و شوکت هر جامعه و امت، و در مقابل، ذلت و سرافکندگی و سقوط هر امت در تفرقه و پراکندگی آن نهفته است.
مستکبران و استعمارگران همواره با نقشه‌ها و توطئه‌های شوم خویش و به وسیله مزدوران خود در کشورهای اسلامی، مانع شکل گیری وحدت سیاسی جوامع مسلمان شده و با مطرح ساختن فرقه‌های ساختگی، به ستیز با اندیشه وحدت و تقریب برآمده‌اند. اما به لطف خداوند متعال، انقلاب شکوهمند اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره)، بار دیگر اندیشه تقریب بین مذاهب و وحدت سیاسی جوامع اسلامی را احیا کرد و با دعوت همه مسلمانان به اتحاد، سربلندی و عزّت مؤمنان را در جهان فراهم آورد.
اینجانب به نمایندگی از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان قزوین ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته وحدت، امیدوارم به یمن این ایام خجسته، شاهد تحقق انسجام امّت، و تاکید بر اصول مشترک و مورد اتفاق امت اسلامی باشیم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 104603
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...