داخلی صفحه لرستان خبر
 
فرازی از وصیت نامه شهید حاج رحیم دلفانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵
سخنان شهید حاج رحیم دلفانی
فرازی از وصیت نامه شهید حاج رحیم دلفانی
 
فرازی از وصیت نامه شهید حاج رحیم دلفانی
رحيم دلفان: دهم مهر 1339، در روستاي ده پير از توابع شهرستان خرم آباد به دنيا آمد. پدرش جهان نام داشت. تا اول راهنمايي درس خواندجوشكار بود. سال 1362 ازدواج كرد و صاحب دو پسر و يك دختر شد. به عنوان پاسدار در جبهه حضور يافت. شانزدهم دي 1366، در ماووت عراق بر اثر اصابت تركش به سينه، دست و پا، شهيد شد. مزار او در بهشت-رضاي شهرستان زادگاهش واقع است. برادرش عزت الله نيز به شهادت رسيده است.
فرازی از وصیت نامه شهید حاج رحیم دلفانی
راه شهیدان و هدف آنها را از بین نبرید .
ابتدا به حقانیت دین اسلام و پیامبر گرانقدرش حضرت محمد مصطفی(ص) شهادت می دهم و به علی و یازده فرزندش که راهنمای طریق الهی و امام پیشوای ما شیعیان هستند گواهی می دهم پس بر آخرین آنان مهدی صاحب الزمان(عج) و نایب بر حقش درود می فرستم .
خوشا آنان که شوق دیدار حسین و زیارت مزار مطهرش را دارند و شبها از معشوق او د رخلوتگه عشق با چشم گریان و دل سوزان او را صدا می زنند و سرودی را زمزمه می کنند که تا ابد دراین شبها و همه شبهای بعد از این سکوت بیابان طنین خواهد داشت . ای دلباختگان حق و ای رزمندگان جبهه حق بدانید که پیش فراو؟؟؟ و پرچمداران لشکر اسلام می روند و پرچم را به دست شما می سپارند مبادا در نگهداری آن تعلل و مسالحه بورزید که در آن صورت به خون شهیدان خیانت کرده اید . ای خواهران و ای برادران و ای جوانمردان و ای پیرمردان هیچ وقت و در هیچ حال امام را تنها نگذارید و همواره پشتیبان ولی فقیه و روحانیت اصیل باشید و از زحمات خود نسبت به آنان دریغ نورزید و راه شهیدا و هدف آنان را هیچوقت از یاد مبرید که راه و هدف اینان همان راه و هدف حسین و اولیاء خداست
سخنان شهید حاج رحیم دلفانی
الهی چگونه گویم نشناختمت که شناختمت و چگونه گویم شناختمت که نشناختمت .
الهی همه گویند خدا کو حسن گوید جز خدا کو .
الهی ما را یارای دیدن خورشید نیست دم از دیدار خورشید آفرین چو می زنیم . الهی اگر چه درویشم ولی داراتر از من کیست که تو دارایی منی . الهی اگر ستارالعیوب نبودی ما از رسوایی چه می کردیم . الهی هرچه بیشتر دانستم نادانتر شدم برنادانیم بیفزا . الهی هرچه بیشتر دورتر می شوم . الهی گروهی کو کو می گویند و من هو هو. الهی تو پاک آفریده ای ، ما آلوده کردیم . الهی پیشانی بر خاک نهادن آسان است دل از خاک برداشتن دشوار است . الهی شکرت که می گویم شکرت . الهی شکرت که از تنهایی و خلوت لذت می برم چه تنها از خلوت وحشت دارد . الهی آمدم ردم مکن آتشینم کرده ای سردم مکن . الهی سخن در ؟؟؟؟و رحمتت نیست گیرم که بخشیم من از شرمندگی چه کنم تو خود گواهی که از استغفار شرم دارم . الهی آنکه را عشق نیست ارزش چیست . الهی از من آهی و از تو نگاهی . الهی آنکه در نماز جواب سلام نمی شنود هنوز نماز گذار نشده ما را با نمازگذاران بدار . الهی چگونه از عده شکر برآیم که این بی نام و نشان را سر و سامان داده ای . الهی تا حال تو را پنهان می داشتم و حال جز تو را پنهان می دانم . الهی نمی گویم که ظالم نیستم ولی که از اعمال ظلمه نشدم . الهی شکرت که دوستانت را دوست دارم و دشمنانت را دشمن . الهی نمی گویم که از دوستانم ولی شکر که از دشمنان نیستم .
یاعلی باز از خدا دستی به همراه بسیج / جاودان کن در جهان این جلوه و جاه بسیج
کد مطلب: 104859
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...