داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد استان قزوین به مناسبت دهه فجر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۵۸
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی فرارسیدن ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را گرامی داشت.
پیام مدیرکل بنیاد استان قزوین به مناسبت دهه فجر
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در این پیام آمده است:
بسمه تعالی
«فجر انقلاب، دميدن خورشيد استقلال و آزادی است.» امام خميني(ره)
بهمن، یادآور حماسه پرشکوه و کم‌نظیر ملتی است که توانست تحت رهبری و هدایت بزرگمردی فرزانه و روحانی و با بهره گیری از دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند.
این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، که در آن مردم و به ویژه جوانان با پای گذاردن در دایره معنویت، ایثار و شهادت، از این سرزمین پاک، به سوی افلاک، پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند.
دهه فجر، فرصت بازنگری در ارزش‌ها و آرمان‌هاست؛ که باید در آن، برای تبدیل نسل عامل انقلاب، به نسل وارث انقلاب، کارهایی صورت گیرد؛ از جمله اینکه نسل دیروز خود در نظر و عمل انقلابی باقی بماند و ارزش‌های انقلاب را در وجود خود و در زندگانی و رفتارش حفظ کند تا جوان امروز، انقلاب را فقط در کتاب‌های تاریخ ـ آن هم در چند صفحه ـ نخواند، بلکه آن را در وجود نسل انقلاب کننده ببیند و الگوی خود قرار دهد.
فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران به ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان قزوین، تبریک عرض نموده و امیدوارم گرامی داشت پیروزی انقلاب انگیزه‌ای برای انقلاب درونی ما باشد تا بر نفس اماره خویش نیز پیروز شویم، چرا که در آن صورت به پیروزی حقیقی رسیده و انقلاب اسلامی را از هر گزندی ایمن ساخته‌ایم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 107103
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...