داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در جلسه شورای معاونین
مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ولایتمداری خود را به دنیا اعلا م می کنند .
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۴
چهل و سومین جلسه شورای معاونین بنیاد هرمزگان با محوریت شرکت گسترده جامعه ایثارگری در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن روز شنبه 18 بهمن 93 برگزار شد .
مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ولایتمداری خود را به دنیا اعلا م می کنند .
 

به گزارش ایثار واحد استان هرمزگان : در این جلسه که با حضور دستگزین مدیر کل و معاونین بنیاد شهید هرمزگان برگزار شد مدیر کل بنیاد استان گفت : حضور گسترده مردمی بویژه جامعه ایثارگری کل کشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یقینا تمام امیدهای دشمنان نظام را به یاس مبدل خواهد کرد .

وی با تاکید بر حضور عموم مردم در این اجتماع گسترده گفت : مردم با این حضور یاد و خاطره امام راحل (ره) را گرامی داشته و با آرمانهای امام و شهدا ی گرانقدر بیعت مجدد می کنند .

در همین روز جلسه ای با حضور مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره موسسه ایثار هرمزگان برگزار شد . در این جلسه اکبری زاده مدیر عامل این موسسه گزارشی از عملکرد یک ماهه این موسسه و راه اندازی رشته های جدید ورزشی در فاز ورزشی ارائه کرد .

دستگزین رئیس هیئت مدیره موسسه ایثارهرمزگان  گفت : با توجه به اینکه این موسسه با هدف ارائه خدمات به جامعه ایثارگری احداث گردیده این مجموعه تمام تلاش خود را در راه تحقق اهداف آن بکار خواهد برد تا محیط آرامش بخشی برای جامعه ایثارگری بخصوص جانبازان گرانقدر فراهم نماید .

انتهای پیام /  

 

کد مطلب: 108002