داخلی صفحه اردبیل خبر
 
شهید والامقام سعادت قلی آرقند
وصیت نامه شهید والامقام سعادت قلی آرقند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۵
اين پيام مرا به تمام دوستان و آشنايان و به برادران دينى برسانيد كه به گفتار حضرت امام لبيك بگويند و سنگرهاى شهدا را خالى نگذارند
وصیت نامه شهید والامقام سعادت قلی آرقند
 
                                                                             بسمه تعالى
پدر عزيز و مادر مهربانم سلام
سلامى به پاكى ماه و به درخشندگى آفتاب . اميدوارم سلام ناقابل مرا از فرشته گاهى دور كه به خدمت شما ارائه مى دهم بپذيريد سلام ناقابل كه از پستى و بلنديهاى كوههاى سر به فلك كشيده كردستان نثار مى كنم قبول كنيد و مرا دعا كنيد . كه زيرا بعد از كلام خدا پدر و مادرند كه دعاهايشان مستجاب مى شود . اكنون كه صدام نابكار با صدها قشون و لشكر به ميهن اسلامى ما تجاوز كرده است و ما نيز بعنوان سرباز غيرتمند ارتش جمهورى اسلامى بايد از خاك وطن وجب وجب نگهدارى كنيم و مسلمانان نبايد از مرگ بترسند مرگى كه مانند شهادت شرافتمندانه است و ما نيز مسلمانيم و باكى از دشمن نداريم . اگر به اين فكر باشند كه اگر زمان امام حسين (ع) مى بود ما به كمك امام حسين (ع) مى رفتيم و با يزيد ستمگر مى جنگيديم پس ظالمان اين دنيا بايد بدانند كه اكنون اسلام همان اسلام است كه به رهبرى امام خمينى ظالمان را سركوب مى كند و حضرت امام پرچم اسلام را بدست گرفته و مانند امام حسين (ع) با يزيديان و صدام كافر جنگ مى كند ما نيز از لشكر اسلام هستيم و تا آخرين نفر و تا آخرين نفس با صدام كافر نبرد خواهيم كرد . پدر عزيز و مادر مهربانم من با خلوص نيت پاك وصيت نامه خود را مى نويسم و اين نوشته مرا وصيت حساب كنيد . شايد در اين نبرد به اميدى پروردگار بزرگ شهادت را نصيبم نمود و ديگر نتوانستم شما پدر و مادر مهربان را ببينم و نتوانستم به آغوش شما بيايم . وصيت من اين است : اول اينكه مادرم شيرت را بر من حلال كن و زحماتى را كه برايم كشيدى و بى خوابى شبها را تحمل كرده اى و اگر شهادت هم نصيب من شد باز هم تحمل كن و صبور باش . مادرجان بعد از مرگ من گريه و زارى مكن اگر مى خواهى گريه كنى بر احوال امام حسين (ع) كه در دشت كربلا بدن نازنين او را تكه تكه كردند و براى على اكبرش گريه كن . و از دير آمدن من به آغوش شما هيچ گونه ناراحتى نكنيد . اكنون با دشمن در نبرد هستيم و شما هميشه دست به دعا باشيد كه رزمندگان اسلام در نبردشان پيروز باشند و پرچم اسلام را در تمام جهان برافرازند . پدر عزيز و مادر مهربان اگر من شهيد شدم هيچگونه ناراحت نباشيد زيرا در روز قيامت در مقابل امام حسين (ع) روسفيد هستيد و در آن روز با هم ملاقات مى كنيم و اين پيام مرا به تمام دوستان و آشنايان و به برادران دينى برسانيد كه به گفتار حضرت امام لبيك بگويند و سنگرهاى شهدا را خالى نگذارند و بخاطر خون امام حسين (ع) جبهه ها را خالى نگذارند و در شبهاى جمعه در مسجد ها دعاى كميل بخوانند و مسجدها را خالى نگذارند . براى برادرانم سلام دارم . برادان عزيز شما نيز از اسلام دفاع كنيد و از قرآن نگهدارى كنيد و به برادركوچكم محمد سفارش مى كنم كه مواظب  خود باشد . و به خواهرانم سلام دارم . خواهران عزيز بعد از شهادت من زينب وار باشيد. من به تمام اهل خانواده ام اين را سفارش مى كنم كه براى من هيچگونه گريه و زارى نكنيد چون گريه شما باعث دلشادى دشمن مى شود شما صبور باشيد تا دشمن از صبور بودن شما سرنگون شود . وصيت بنده در آخر اين است كه اگر بنده شهيد شدم مرا در كنار شهيد عقيل نباتى و حسين  دفن كنيد و در شبهاى جمعه فراموشم نكنيد . بايد مرا ببخشيد كه وقت شما را گرفتم و پدر  بايد ببخشيد كه زحمتهاى زيادى برايم كشيده اى و مادرم امام را دعا كن كه سلامتى امام سلامتى همه ماست . اگر زنده ماندم باز برايتان نامه ارسال مى كنم.
خدايا خدايا تا انقلاب مهدى خمينى را نگهدار

خداحافظ - فرزند شما سعادتقلى آرقند

شهید والامقام سعادتقلی آرقند  به تاريخ‌ :02/01/1343 در شهرستان خلخال متولد شد و در هفتم آبانماه سال 63 حین دفاع از اسلام به فیض عظیم شهادت نائل آمد .
 انتهای پیام ./
کد مطلب: 109288