کارگاه آموزشی سالمندی برای پزشکان پایش سلامت برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۸
کارگاه آموزشی سالمندی پزشکان توسط مرکز ضایعات نخاعی بنیاد با مشارکت پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان و گروه تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی کارگاه آموزشی سالمندی در آسیب نخاعی برگزار شد.
کارگاه آموزشی سالمندی برای پزشکان پایش سلامت برگزار شد
 

به گزارش «ایثار»، مرکز ضایعات نخاعی با مشارکت پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان و گروه تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، کارگاه آموزشی سالمندی در آسیب نخاعی را برای پزشکان پایش سلامت جانبازان در تاریخ 29 بهمن 93 در پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان برگزار کرد.

در این کارگاه آموزشی 30 نفر از پزشکان پایش سلامت از استان های مختلف شرکت کردند و در پایان گواهی بازآموزی برای شرکت کنندگان از ورزات بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای آنان صادر شد و پکیج آموزشی در اختیار آنان قرار گرفت.

مرکز ضایعات نخاعی همچنین طی اقدامی دیگر تیم تخصصی خود را با محوریت گروه جانبازان نخاعی در روز پنجشنبه 30 بهمن ماه به استان اردبیل اعزام کرد.

گفتنی است این گروه متخصص در برنامه درمانی خود علاوه بر 12 نفر از جانبازان نخاعی، همسران و فرزندان این عزیزان را نیز مورد معاینه قرار داد که در مجموع تعداد ویزیت شدگان در این سفر به 20 نفر رسید.

لازم به ذکر است پس از انجام ویزیت، پزشکان این گروه اقدامات درمانی، توصیه های لازم و موارد قابل پیگیری را به بنیاد استان اعلام کردند. همچنین ارزیابی شاخص سلامتی مرتبط با عوارض آسیب نخاعی توسط فرم های مخصوص انجام شد.

انتهای پیام/

کد مطلب: 109590
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور