جشن روز پرستار در بیمارستان ساسان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۹
با حضور مدیر عامل و کارکنان و پرستاران بیمارستان ساسان جشنی به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار برگزار شد.
جشن روز پرستار در بیمارستان ساسان برگزار شد
 

به گزارش «ایثار»، دکتر توکلی مدیر عامل بیمارستان ساسان صبح امروز سه شنبه 5 اسفندماه 93 در مراسم روز پرستار ضمن تبریک این روز و میلاد حضرت زینب کبری(س) گفت: این روز فرصتی است تا زحمات شما پرستاران به جامعه یاد آوری شود.

 وی با اشاره به پرستارن و پرسنل پزشکی بیمارستان ساسان اظهار داشت: افتخار می کنم در بیمارستانی خدمت می کنم که خستگی در کار پرستارانش تاثیر ندارد و همواره با نشاط و شادابی به بیماران خدمت می کنند پرستارانی که اولویت های بیمارستان را درک کرده و به فراخور توان خویش در حوزه بهداشت و درمان حتی بیشتر از وظایف محوله با ما همکاری دارند.

توکلی ادامه داد: خدمت در این بیمارستان مایه افتخار است زیرا بیماران این بیمارستان عمدتا کسانی هستند که لطف و ایمان خود را سالها پیش ثابت کردند و اکنون وقت آن است که ما گوشه ای از فداکاری آنان را جبران کنیم از این رو از پرستارن این بیمارستان که تمام همّ و غمشان خدمت به ایثارگران است تشکر می کنم.

مدیر عامل بیمارستان ساسان خاطر نشان کرد: اولین مرحله از شکست برای پرستار این است که خود را از آموزش بی نیاز ببیند بنابراین پرستاران باید پیوسته در صدد آموزش و ارتقاء دانش پزشکی خود باشند.

وی پرستاران بیمارستان ساسان را انسانهایی صبور خواند و گفت: خوشبختانه پرستاران ما ظرفیت روحی و روانی بیمارن را درک می کنند و با وجود مشکلات فراوان خم به ابرو نمی آورند و با  این درک و حق دادن به بیماران آرامش آنان را فراهم می آوردند.

مدیر عامل بیمارستان ساسان احترام و برقرای روابط مثبت بین پرستاران و پزشکان را یکی از ویژگی های قابل توجه در بیمارستان ساسان دانست و افزود: ما نیز در مقابل زحمات شما سعی می کنیم چون گذشته هر چه در توان داریم را جهت جلب رضایت شما و انعکاس تلاش های شما به مسوولان بالا دستی انجام دهیم و امیدواریم این روند در آینده نیز ادامه داشته و به ارتقای هر چه بیشتر بیمارستان ساسان بیانجامد.

انتهای پیام/

کد مطلب: 109761
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور