داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
دیدار جمعی از کارکنان شاهد وایثارگر با مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۷
به گزارش ایثار واحد استان هرمزگان : جمعی از کارکنان ایثارگر شاغل در بنیاد هرمزگان روز پنجشنبه 7 اسفند 93 با دستگزین مدیر کل دیدار کردند .
دیدار جمعی از کارکنان شاهد وایثارگر با مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان
 

 

در این دیدار مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان با تقدیر از همکاری این عزیزان دراین مجموعه و خدمت به بهترین خلق خدا که اهلبیت مکرم شهدا و ایثارگران هستند گفت : عزیزانی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند باید با عشق  به خدمت در محل کار خود حاضر شوند و در تمام لحظاتی و ساعات کاری خالصانه به این کار خود عشق بورزد .

دستگزین در ادامه افزود : رعایت مسائل اخلاقی نیز یکی از ضروریات مهم درکار ، همچنین امانتداری و حفظ و حراست از اموال بیت المال و تجهیزات اداری بسیار مهم است .

وی گفت : برخورد مناسب با ارباب رجوع که صاحبان اصلی نظام می باشند یکی از مفاد مهم دستورالعمل های بنیاد می باشد زیرا مراجعه کنندگان به ما کسانی هستند که خون عزیزان خود را دادند تا ما امنیت داشته باشیم ، کشور ما عزت و آبرو داشته باشد، در حال حاضر یکی از مقتدر ترین کشورهای منطقه باشیم و قدرتهای بزرگ در رویارویی با ما احساس ترس و عدم امنیت می کنند .

دستگزین در پایان خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه شما عزیزان از همین قشر معزز هستید با اینحال بهتر و عمیق تر به مشکلات جامعه ایثارگری واقف هستید و درک واقعی از این مسائل را دارید لذا توقع جامعه ایثارگری از شما دو چندان میشود و خدمت شما هم اجر مضاعف دارد .

مدیر کل بنیادهرمزگان در پایان با ذکر مسائل اخلاقی از زحمات کارکنان شاهد و ایثارگر شاغل در اداره کل بنیاد شهید هرمزگان تقدیر کرد .  

 

 

 

کد مطلب: 110012