داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد استان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۷
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی فرارسیدن 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) و روز بزرگداشت شهدا را گرامی داشت.
پیام مدیرکل بنیاد استان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در این پیام آمده است:
بسم رب الشهدا والصدیقین
«بنیاد شهید، از همه بنیادها افضل است؛ برای اینکه شهید از همه افراد افضل است. خدمت در بنیاد شهید، در رأس خدمت‌هاست»( امام خمینی(ره))
شهدا، مرگ را به سخره گرفتند تا ما به حقارت دنیا بخندیم. شهدا، حقیقت خون را فریاد زدند تا ما گوشت و پوستمان را از جرعه عطش و شور بپرورانیم. شهدا همه تعلقات را از خود بریدند و خود را مسافر آسمان کردند تا گذرگاه بودن دنیا را اثبات کرده باشند و راز آزادی را با بریدن از خویش، ثبت نموده باشند.
روز 22 اسفند؛ سالروز تاسیس بنیاد شهید به فرمان حضرت امام(ره)، روز بزرگداشت شهداست، روز بازخوانی آموزه‌های توحیدی، روز نکوداشت ارزش‌های بنیادین دینی و انسانی و روز بزرگداشت یاد شهیدان و شهادت است.
تردیدی نیست که پاسداشت یاد، خاطره، آرمان و ارزش‌های شهدا کمتر از شهادت نبوده و آنچه که در شرایط حساس کشور می‌تواند، انقلاب اسلامی را به سعادت و کمال رساند، وجود فرهنگ شهادت طلبی است.
اینجانب به نمایندگی از خانواده‌های معظم و معزز شهدا و ایثارگران استان قزوین، ضمن تبریک فرارسیدن این روز سترگ، یاد و خاطره شهیدان گرانقدر و تاریخ ساز انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا خمینی کبیر(ره) را گرامی داشته و در این روز با شهیدان والامقام میثاق می‌بندیم، همچنان با استواری، راه و روش گرانقدرشان را ادامه خواهیم داد.
امیدوارم مدد و عنایت ویژه شهدا، یاری‌گر همه خادمان شهدا در انجام وظیفه‌شان، در این نهاد آرمانی و انقلابی گردد.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 111727
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...