داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد قزوین به مناسبت سال نو
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی فرارسیدن سال جدید را تبریک گفت.
پیام مدیرکل بنیاد قزوین به مناسبت سال نو
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
فرارسیدن بهار یکی از با شکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی در جهان هستی، درس خداشناسى، تحول، رشد و کمال است، که زندگانی را برای طبیعت و انسان‌ها به ارمغان آورده و می‌توان با تماشای آن، نقبی به عالم معنا زد، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست.
تاریخ هشت ساله دفاع مقدس، همراه با هشت بهار ماندگار برای مردم ایران، سرشار از پیروزی‌ها، شکست‌ها، غم‌ها و شادی‌های بسیاری بود که جشن آغازینش یکی از این شادی‌ها را در دل سخت‌ترین و بحرانی‌ترین شرایط، یعنی جنگ، رنگ و بوی دیگری به خود بخشید.
و امروز بدون شک ایام نوروز برای ماندگاران گرانقدر شهدا و ایثارگران، تداعی کننده‌ی خاطرات روزهایی است که چشم انتظار فرزندانشان، در لحظات ملکوتی تحویل برای پیروزی، اقتدار و سربلندی ایران اسلامی دعا می‌کردند.
پس بیایید قبل از اين که در سال‌های آينده از وجود پر برکت پدران و مادران شهدا بی‌بهره شويم، نوروز امسال به منزل آن‌ها برويم و پای ناگفته‌ها و خاطراتشان بنشينيم.
این ایام، همچنین مقارن با یکی از غم‌انگیزترین وقایع در تاریخ بشریت، یعنی سالروز شهادت صدیقه طاهره، حضرت زهرا (علیهاالسلام) است. تقارن عید باستانی ایرانی با ایام شهادت حضرت زهرا(س)، می‌تواند سر آغازی برای حرکت به سمت زندگی پاک بر مبنا و مدار سیره‌ی، حضرت صدیقه طاهره باشد.
اینجانب ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، فرارسیدن سال جدید را به تمام مردم شریف استان قزوین، به ویژه سروقامتانی که نگذاشتند سربلندی از سفره هفت‌سين ايرانيان برچيده شود و خانواده‌های معظم و معزز آنان، تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از سعادت و نیکبختی را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 112674
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...