داخلی صفحه یزد خبر
 
عضو کمسیون امنیت مجلس شورای اسلامی: شهدا همچون ستارگانی به آسمان ایران روشنایی می بخشند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۶
نماینده مردم یزد و اشکذر در ابتدای سال جدید به دیدار جانبازان نخاعی استان رفت و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
عضو کمسیون امنیت مجلس شورای اسلامی: شهدا همچون ستارگانی به آسمان ایران روشنایی می بخشند
 

به گزارش ایثار یزد نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جانبازان نخاعی استان یزد گفت: وجود شهدا، ايثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده آنهامانند ستارگاني در آسمان است كه موجب روشنايي زندگي ما مي شوند و ما را از غفلت بيدار مي كنند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی افزود: تكليف ما در برابر ايثارگران و خانواده آنها تكليف بزرگي است و كساني كه از جان، وطن و ناموس ما دفاع كردند از عزيزترين کسان ما هستند، مورد عنايت حق تعالي قرار گرفته اند و شايسته است به اين عزيزان توجه بيشتري داشته باشيم تا هيچ گونه مشكلي را احساس نكنند.

 

جوکار با تجلیل از ایثارگران اضافه کرد: ايثارگران، جانبازان قطع نخاعي و عزيزاني كه به هر دليل در جبهه با مشكل جسمي مواجه شده اند بايد اين عزيزان را روي چشم نگه داشت زيرا ايثارگران فرشتگاني هستند كه ما را از غفلت دور مي كنند و عالي ترين معلمان درس ايثار و شهادت هستند.

وی با تاکید بر روحیه شهادت طلبی و ایثارگری مردم ایران گفت: ملت ایران با روحیه شهادت طلبی، مقاومت و استواری معادلات مرسوم را بر هم زد، زیرا هرگز هیچ ملتی در حالت ضعف و سستی نمی تواند قله های عزت را طی کند چرا که عزت و سربلندی از مسیر استقلال و مقاومت می گذرد.

کد مطلب: 113534
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور