پدر شهیده خسروی:
شهادت دخترم برای همیشه زبان مادرش را بند آورد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ فروردين ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۸
پدر شهیده خسروی گفت: مادرنسترن در حادثه شهادت دخترمان حضور داشت اما زمانی که خبر شهادتش را شنید دچار شوک روحی بدی شد و از آن موقع اصلاً حرف نمی‌زند.
شهادت دخترم برای همیشه زبان مادرش را بند آورد
 

جواد خسروی بشرویه، پدر شهیده نسترن خسروی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: نسترن در سال 1383 در شهرستان چابهار متولد شد که در عملیات انتحاری منافقین به شهادت نایل گردید.

وی ادامه داد: روز تاسوعای حسینی  سال 1389 به همراه نسرین، نسترن و مادرشان به هیئت رفتیم، با توجه به مریضی مادرش سوار ماشینی که بلندگو هیئت بر روی آن نصب بود، شدیم و نسرین و نسترن پشت ماشین به همراه هیئت در حال حرکت بودند.

پدر شهیده نسترن خسروی با بیان اینکه اتفاقاً همان روز نسترن پیشانی‌بندی به نام امام حسین (ع) تهیه کرده و به سرش بسته بود، افزود: در مسیری که در حرکت بودیم صدای انفجاری بلند شد، از ماشین پایین آمدم دیدم نسترن 8 ساله‌ام خون‌آلود در دستان نسرین است و ترکش به سرش خورده بود.

خسروی افزود: به سرعت نسترن را به بیمارستان رساندیم و دوباره قلبش را احیا کردند، اما وقتی به اتاق عمل رفت به دلیل کمبود امکانات دیگر برنگشت و به شهادت رسید.

وی یادآور شد: در این مراسم منافقین به صورت انتحاری خود را به وسط هیئت رسانده و منجر کرده بود و در آن هنگام 41 نفر به شهادت رسیدند.

پدر شهیده نسترن خسروی با اشاره به اینکه همه فامیل، نسترن را به دلیل مهربانی و پرسرزبانی‌اش و درس‌خوان بودنش دوست داشتند، گفت: کسی که با نسترن ارتباط نداشته است این حس ما را به عنوان مادر و پدرش درک نمی‌کند.

خسروی در خصوص تحمل سختی از دست دادن نسترن برای مادرش توضیح داد: مادرش در آن انفجار زخمی شد و جرات نمی‌کردیم که خبر ترکش خوردن نسترن را به وی بگیم و زمانی که خبر شهادتش فهمید، دچار شوک روحی بدی شد و از آن موقع اصلاً حرف نمی‌زند.

وی ادامه داد: مادر نسترن مثل دیگر مادران دنیا است و دوست داشت بچه‌هایش کنارش باشند، اما ضربه روحی که خورد داغونش کرد و با اینکه اکنون 5 سال از آن حادثه می‌گذرد هم چنان مادرش حرف نمی‌زند.

کد مطلب: 113831