داخلی صفحه همدان خبر
 
ایثارگران پشتوانه قوی انقلاب و ارزشهای نظام هستند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۰
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان در جمع نمایندگان معتمدین معین استانهای کردستان،زنجان،کرمانشاه ،لرستان و همدان در روز پنجشنبه سوم اردیبهشت ماه دیدار کردند.
ایثارگران پشتوانه قوی انقلاب و ارزشهای نظام هستند
 

به گزارش ایثار استان ،عارف مدیر کل بنیاد در این دیدارضمن خیر مقدم و گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگریهای شهدا ،جانبازان و آزادگان سرافراز اظهار داشت:فرهنگ ایثار و شهادت یکی از مولفه های اقتدار نظام اسلامی است و خانواده بزرگ ایثارگران پشتوانه قوی از این فرهنگ قوی و ارزشهای نظام اسلامی هستند.

وی روحیه ایثار و شهادت طلبی را عامل پیروزی های متعدد در مقابل دشمنان  خواند و افزود:ایثارگران  با این پشتوانه ی عظیم الهی وبهره گیری از سال ها تجربه، تخصص و بینش علمی و فنی در حوزه های اجتماعی و فرهنگی ،اقتصادی امروز به صورت مجموعه ای از ذخائر نظام ،پررنگ تر از گذشته نقش ایفا می کنند.

 ناصر عارف گفت: تاثیر گذاری معتمدین در امور ایثارگری و حل بسیاری از مسائل و مشکلات مشهود بوده واین تشکل های خودجوش ایثارگران   همواره مورد حمایت بنیاد است.

آقای رحیمی نماینده معتمدین معین استان  همدان هم به صلابت نظام اسلامی با تدابیر مدبرانه رهبری اشاره کرد و گفت:وحدت و همدلی جامعه ایثارگران موجب تقویت نظام است و جمعیت خدمتگزاران ایثار و مقاومت پشتیبان ارزشهای انقلاب و رهبری و نگاهی فرهنگی و اجتماعی نسبت به مسائل خواهند داشت.

در این جلسه نمایندگان معتمدین معین استانهای شرکت کننده به سیاست های راهبردی ارتباطات موثر با خانواده های ایثارگر،تقویت زمینه های مشارکتی فرهنگی اجتماعی بین گروه های ایثارگری پرداختند.

 

کد مطلب: 115174
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...