داخلی صفحه قزوین خبر
 
پیام مدیرکل بنیاد قزوین به مناسبت سوم خرداد
تاریخ انتشار : شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۷
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی فرارسیدن سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را تبریک گفت.
پیام مدیرکل بنیاد قزوین به مناسبت سوم خرداد
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سوم خرداد نشانه است، نشانه‌ای که بوی مقاومت، ایثار و پیروزی‌اش، فضای ایران اسلامی را برای همیشه تاریخ عطرآگین ساخت. ایرانی که با همت بلند فرزندان غیورش، اجازه تعدی به حتی یک وجب از خاک سرخش را به دشمنان تا بن دندان مسلح نداد.
آن روز مردم این دیار، در مقابل ظلم و ستم ایستادند، تا درس ایستادگی را به همه‌ی انسان‌های آزادیخواه سراسر کشور بیاموزد. درسی که امروز هم، مشق عاشقانه‌ی مجاهدان راه ماندگار شهدا و ایثارگران است.
در فراز و نشیب انفال و آزادی خرمشهر قهرمان، رزمندگان همه‌ی ایران، خرمشهری شدند تا پرچم لاله‌گون این سرزمین همچنان در سراسر گیتی در اهتزار باشد.
و یکی از شهرهایی که مردم انقلابیش، پیشقدم تفسیر غیرت و مردانگی شدند، قزوین و شهدای سرافرازش بود که با نثار جان خود، در مقابل تجاوز دشمن به قد ایستادند.
 لذا بر خود وظیفه می‌دانم که این حماسه بزرگ و ماندگار را به عموم هموطنان عزیز به ویژه بازماندگان صبور شهدا و ایثارگران استان قزوین تبریک عرض نمایم.
باشد که با همت بلند آنان، مروجان واقعی فرهنگ ایثار و مقاومت در جای جای این سرزمین باشیم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
 
 
کد مطلب: 120541