داخلی صفحه کردستان خبر
 
وصیت نامه شهید
شهیدمعظم یدالله محمدی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۴
شهیدمعظم  یدالله محمدی
 
وصيت‌نامه شهیدمعظم یدالله محمدی
      بنام خدا
حضور برادر بزرگوارم احسان پور محمديان سلام عرض ميكنم و اين وصيت نامه  را خدمتتان مى فرستم تا انشاءالله به خانواده ام ومدرسه برسانيد
الذين ءامنوا وهاجروا وجاهدو فى سبيل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله  واولئك هم الفائزون
(آنانكه ايمان آوردند و هجرت كردند و جهاد نمودند در راه خدا البته كه اجر وپاداشى عظيم دارند قران مجيد )
سلام وتحيت بر خداوند كه مرا مفتخر ساخت تا بتوانم در لباس بسيج در گردان عمليات به پاى نوشتن وصيت نامه بنشينم .ملت مبارز ايران امروزه در جبهه هاى‌قتال و نبرد فرزندان شما حماسه ها ميسازند و هر روز افتخارى بزرگ بر برگهاى خونين تاريخ جنگ تحميلى استكبار بر ايران اسلامى اضافه مينمايند .
حماسه هاى صدر اسلام و آن استقامت هاى عظيم درتمامى  سختيهاى زندگى را اكنون شما امت بيدار و خدا جو تكرار ميكنيد و روح پيامبر خدارا شاد مينمائيد.
رزمندگان شما همين بسيجيهاى هستندكه بدون هيچ چشم داشتى به مسايل دنيوى خالصانه جان خود را در طبق ايثار ميگذارند . يك بسيجى حقيقى  از جان و مال خود ميگذرد و با خون سرخ خود در آخرين لحظات زندگى بر خاك خونين جبهه شعار رهائى انسان را مينويسد . در جبهه آنقدر خون رزمندگان جوشان است كه وسوسه هاى شيطانى و علاقه به دنيا  ذوب مى شود و رزمندگان را افرادى خالص و مومن مى سازد .
به پدر و مادر عزيزم توصيه مى كنم كه در شهادت من ناراحت نشويد زيرا راهى را كه شهيدان  جبهه هاى اسلامى عليه كفر مى روند راه سعادت است و فرزند شما امانتى از جانب خداى قادر است و مسلما صاحب امانت هر وقت بخواهد ميتواند امانت خود را پس بگيرد .
اى پدر و مادر گراميم در تمام لحظات عمر تان هر لحظه‌در جهت كسب معرفت الهى باشيد و او را  كه شايسته است عبادت دور از ريا بكنيد تا سعادتمند بشويد . خواهر عزيزم شما را به تقوى و خلوص نيت و رعايت حجاب كاملا اسلامى دعوت مى كنم و از خداوند مهربان طلب موفقيت شمارا در تمام اوقات‌حيات خواستارم. برادران عزيزم توجه فرمايند كه  ضد انقلاب و آنهائى كه ادعا دارند طرفدار خلق مى باشند نيافتيد زيرا هر حزب و گروه خاصى  كه از خط جمهورى اسلامى و ولايت فقيه خارج باشد خائن است .
به دانش آموزان همكلاسيم و همه دانش آموزان ايران سفارش مى كنم كه سنگر مدرسه را محكم نگه دارند و آگاه باشيد كه آينده جمهورى اسلامى و انقلاب عظيم بدست شما تضمين مى گردد . و به معلمين‌گرامى توصيه مى نمايم كه دانش آموزان را با روحيه جبهه آشنا كنند چون جبهه خود دانشگاه عظيم و بى نظير انسان سازى است و چه بسيار كسانى كه در جبهه ها ساخته شدند .
در آخر از همه دوستان و آشنايان و اقوام حلاليت مى خواهم . خدايا اين بنده عاصى را بيامرز(الهى امين )
در اخر از مربى خوب پرورشى مدرسه راهنمائى مطهرى 2برادر نصرالله زاده خواهشمندم كه اگر شهادت نصيبم گرديد وصيت نامه را به مجله هميشه محبوبم (اطلاعات هفتگى)ارسال كنيد تا هم روح من شاد شود و هم جنبه خداحافظى داشته باشد .
      بنده عاصى وگناهكار      يدالله محمدى  
 
کد مطلب: 122403
 
 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...