داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد : استفاده از نظر نخبگان رویکرد دولت تدبیر و امید است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۱
یزد - ایرنا - استاندار یزد استفاده از نظرات نخبگان در برنامه ریزی ها را رویکرد دولت تدبیر و امید اعلام کرد.
استاندار یزد : استفاده از نظر نخبگان رویکرد دولت تدبیر و امید است
 
به گزارش ایرنا ، سید محمد میرمحمدی دوشنبه شب در نشست با نخبگان شاهد و ایثارگر استان افزود: در یزد نیز پیرو سیاستهای دولت جلسات مختلفی با نخبگان استان برگزار کرده ایم ولی متأسفانه در این نشست ها نخبگان کمتر نظرات خود را بصورت مکتوب ارائه داده اند.
وی اظهار کرد: مسولان ارشد استان سعی می کنند از نظرات نخبگان در برنامه ریزی ها استفاده کنند.
استاندار یزد با تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام علی(ع) اظهار خاطرنشان کرد : موضوع شهید و شهادت باید به یک فرهنگ تبدیل شود و این فرهنگ شهادت و شهادت طلبی که از ضرورتهای نظام اسلامی است باید در جامعه ترویج و گسترش یابد.
وی ادامه داد : ما بالاترین ارزشها را در ارتباط با فرهنگ شهید و شهادت داریم و شهدا گواهان تاریخ و مظهر دفاع از حق و حقیقت در هر مقطع زمانی هستند.
استاندار یزد افزود: استقرار و تحکیم پایه های نظام جمهوری اسلامی ایران براساس ایثارگری خانواده های شهدا و ایثارگران و آنچه امروز داریم دستاورد این فداکاریها است که باید قدر آن را بدانیم.
میرمحمدی خاطرنشان کرد : ایثارگران نیز شهدای زنده ما هستند که حضورشان در جامعه تابلو و نمونه فداکاری و مردم داری است.
وی اضافه تاکید کرد : خوشبختانه در بین ایثارگران و خانواده های شهدا نیز مانند سایر قشرهای جامعه نیروها و جوانان نخبه و تاثیرگذار کم نیست.
استاندار یزد همچنین از نخبگان شاهد و ایثارگر حاضر در این نشست خواست تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را بصورت مکتوب در رشته تخصصی خود به استانداری یزد ارائه دهند.
در پایان این نشست از تعدادی نخبه شاهد و ایثارگر استان قدردانی شد .


 
کد مطلب: 126445
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور