مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
دشمن درصدد ایجاد اختلاف میان امت اسلامی است/ حضور مردم در راهپیمایی نقشه‌های دشمن را نقش برآب می‌کند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: به ذهن دشمن رسیده است که می‌تواند میان امت اسلامی اختلاف بیندازد و به بهانه‌ها و توطئه‌های گوناگون نظیر داعش درصدد ایجاد این اختلاف است.
دشمن درصدد ایجاد اختلاف میان امت اسلامی است/ حضور مردم در راهپیمایی نقشه‌های دشمن را نقش برآب می‌کند
 
حجت‌الاسلام و المسلمین حسین معصومی، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی، در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: روز قدس نشان‌دهنده همبستگی و اتحاد امت اسلامی است.
وی افزود: حضور پر شکوه مردم در این روز نقشه‌های دشمن را نقش برآب می‌کند و ان‌شاء‌الله به زودی شاهد سرنگونی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی تصریح کرد: با توجه به اتفاقات منطقه، امسال حضور مردم در راهپیمایی از اهمیت بیشتری برخوردار است، چرا که به ذهن دشمن رسیده است که می‌تواند میان امت اسلامی اختلاف بیندازد و به بهانه‌ها و توطئه‌های گوناگون نظیر داعش درصدد ایجاد این اختلاف است.
حجت‌الاسلام و المسلمین معصومی تأکید کرد: باید ثابت کنیم که شیعه و سنی درکنار هم هستند و هیچ چیز نمی‌تواند اتحاد آن‌ها را از بین ببرد.
وی با بیان اینکه دشمن مکار است، گفت: دشمن به دنبال اخذ امتیاز در صحنه‌های مختلف است و زمانی که ببیند که مردم در صحنه هستند از تحقق نقشه‌های شوم خود نا‌امید خواهد شد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پیام بزرگی برای تیم مذاکره‌کننده دارد و این تیم می‌بینند که مردم حامی نظام هستند و با قوت قلب بیشتری نسبت به رعایت خطوط قرمز نظام پایبند خواهند بود.
حجت‌الاسلام و المسلمین معصومی ادامه داد: مردم ایران هیچ وقت به دشمن باج نخواهند داد.
وی از همه مردم به ویژه خانواده شهدا خواست تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی ندای رهبری را لبیک گویند و مشت محکمی بر دهان دشمن بزنند.
کد مطلب: 126659