داخلی صفحه کردستان خبر
 
نشست با مشاورین امور ایثارگران دستگاه های اجرایی استان کردستان
باید قدردان خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران باشیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۳
باید قدردان خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران باشیم
 
به گزارش ایثار به نقل از روابط عمومی استانداری کردستان، حسین فیروزی نشست با مشاورین امور ایثارگران دستگاه های اجرایی استان کردستان اظهار داشت: عزت و سربلندی ایران اسلامی مرهون جانفشانی های شهدا و ایثارگران  است که در این راه از جان و مال خود در راه حفظ ارزش ها و آرمان های نظام  مقدس جمهوری اسلامی گذشتند.
وی افزود: دولت تدبیر و امید خدمتگزار ایثارگران است تا تاکنون نیز به آن عمل کرده و قطعا در زمان باقی مانده نیز با اقدامات صادقانه خود نیز ثابت خواهد کرد که در خدمت جامعه ایثارگران است و این را در عمل نیز به منصه ظهور خواهد رساند.
فیروزی خطاب به مشاورین ایثارگران در دستگاههای اجرایی استان کردستان نیز گفت: شما امین دستگاههای اجرایی هستید و باید با تفکر و کارکارشناسی راهکارهای لازم را برای ارتقا جایگاه ایثارگران در این دستگاهها فراهم کنید.
وی ادامه داد: باید مشکلات حوزه ایثارگران را به شکل ریشه ای و جدی شناسایی کرده و با اولویت بندی مباحث برای تسریع در رفع این موانع و مشکلات تلاش کنید و در صورت عدم حل و فصل مشکلات باید با پیگیری از طریق مراجع مربوطه برای برطرف کردن این موانع تلاش کرد.
وی از مسئولان دستگاه های اجرایی گفت: باید خدمت به ایثارگران را در عمل نشان دهیم و در حقیقت ما علاقمند به برخورد های شعاری نیستیم و باید عملا باید خدمتگذار جامعه ایثارگران استان باشیم و آن را در اهم برنامه های خود قرار دهیم.
وی گفت: در سال 94 که مذین به سال دولت، ملت و همدلی و همزبانی از سوی مقام معظم رهبری است و تحقق بخشی از این شعار برعهده شما به عنوان مشاورین امور ایثارگران در جامعه است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان گفت: باید قدردان خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران باشیم زیرا اگر این جانفاشانی ها نبود قطعا امروزه امنیت پایدار حاصل نمی شد بنابراین باید همواره قدر آنها را بدانیم.
وی بر لزوم نهادینه شدن دیدگاه توسعه محور در جامعه تاکید کرد و گفت: باید با همکاری و عزمی راسخ برای توسعه پایدار و ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری تلاش کرد و با افزایش درآمدهای سرانه شرایط بهره وری در جامعه را ارتقا بخشید.
 
کد مطلب: 127340
 
 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...