داخلی صفحه کردستان خبر
 
یادواره شهدای رمضان درسروآبادبرگزارشد
جهان غرب امروز این واقعیت را درک کرد که ملت ایران زیر سلطه ظلم و ستم نخواهد رفت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۵
جهان غرب امروز این واقعیت را درک کرد که ملت ایران زیر سلطه ظلم و ستم نخواهد رفت
 
گزارش ایثار به نقل ازخبرگزاری شبستان از سنندج ،‌ مسعود روحانی، فرماندار سروآباد در یادواره شهدای رمضان این شهرستان که با حضور سردار حمزه فلاح، جانشین سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در محل سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سروآباد برگزار شد، با تبریک موفقیت تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان، اظهار داشت: جهان غرب امروز این واقعیت را درک کرد که ملت ایران زیر سلطه ظلم و ستم نخواهد رفت.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رمضان شهرستان سروآباد گفت: شهدای رمضان، شهدای گرانقدری هستند که با زبان روزه در برابر دشمنان اسلام و قرآن، خون و جان خود را تقدیم کردند.
فرماندار سروآباد تصریح کرد: اگر امروز ملت ایران در امنیت و آسایش به سر می‌برد به برکت همین خون ریخته‌شده شهدای عزیز است.
وی افزود: شهدا با نثار جان خود از اسلام ناب محمدی دفاع کردند و نگذاشتند که دشمنان به آن ضربه‌ای وارد کنند.
وی با اشاره به امنیت کنونی کشور، خاطرنشان کرد: امروز امنیت و آسایش حاکم بر کشورمان در هیچ جای دنیا مشابه آن وجود ندارد و این خود ثمره ایثار و رشادت شهیدان والامقام، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی است.
روحانی عنوان کرد: شهیدان برای ما یک پیام مهم داشتند و پیام آنها ادامه دادن راه و هدفشان و دفاع از اسلام ناب محمدی است.
وی در پایان از خانواده‌های شهدا به عنوان سرمایه‌های اصلی نظام و انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: تکریم و احترام خانواده‌های معزز و معظم شهدا، وظیفه مهم امروز مسئولین نظام و مردم است.
 
 
کد مطلب: 127343
 
 
 
شهدا، افزایش سرمایه اجتماعی و حفظ امنیت ملی
 

تجربیات دوران شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ...