داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد قزوین روز خبرنگار را تبریک گفت
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین طی پیامی، فرا رسیدن 17 مرداد، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و خبر تبریک گفت.
مدیرکل بنیاد قزوین روز خبرنگار را تبریک گفت
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، متن پیام تبریک غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به خبرنگاران، به شرح زیر است:
پیام‌رسانان دیروز، شهیدانی بودند که استقلال، آزادی و سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را فریاد زدند و امروز با قلم توانای خبرنگاران، پیام آنان و ملت بزرگ ایران بر پهنه‌ی آگاهی و بصیرت رقم می‌خورد.
امروز خبرنگاری، همانند شغل انبیاء، "معلمی"، فراتر از یک حرفه، بلکه رسم عاشقی، عشق به آگاهی‌رسانی، اثرگذاری و بسیاری از صفات است که در منظومه این عشق قرار می‌گیرند و این گونه است که هر آینه که تعلیم و تربیتی است، معلمی هم است و هر جا پیام، فرستنده و گیرنده و امکانی برای انتقال پیام و آگاهی وجود داشته باشد، خبرنگاران تلاشگر و حقیقت‌یابمان ایستاده‌اند تا ندای مردم انقلابی و آگاه سرزمین خود باشند.
و امروز که به واسطه عروج آگاهانه‌ی شهید محمود صارمی روز خبرنگار نامیده شده است، یاد و خاطره شهدای خبرنگار استان قزوین را نیز گرامی داشته و این روز بزرگ را به خبرنگاران تلاشگر و ساعی استان که سهم بسزایی در نشر آگاهی، به ویژه در عرصه‌ی ایثار و شهادت داشته‌اند، تبریک عرض نموده، روزگاری پر از نشاط و موفقیت برایشان آرزومندم.
غلامرضا حقایق‌پور
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
کد مطلب: 129381