داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد ساوه:
تعالی نظام اداری در گرو خدمت صادقانه است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوه درجمع کارکنان بنیاد این شهرستان گفت: تعالی نظام اداری در گرو خدمت صادقانه و بی‌ادعای کارکنان دولت است.
تعالی نظام اداری در گرو خدمت صادقانه است
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی" سیدمصطفی کشفی ضمن تبریک روز کارمند درجمع صمیمی کارکنان بنیاد ساوه افزود: به تمامی كاركنان پرتلاش جمهوری اسلامی ايران این روز را  تبريك عرض کرده و از زحمات صادقانه آنها تشكر و قدردانی می‌نمائيم، به خصوص کارمندان مکان مقدس بنیادشهید و امور ایثارگران که این افراد برگزیده هستند و این توفیقی  است که شامل حال آنها شده است.
رئیس بنیاد ساوه گفت: قدر خودتان را بدانید و در راه خدمت‌رسانی به یادگاران شهدا از هیچ کمکی دریغ نکنید.
کشفی در ادامه بیان کرد: با توجه به پر رنگ‌تر بودن نقش کارمند، لازم است کارمند در هر اداره و ارگانی که مشغول ایفای وظیفه است در راستای ترقی جامعه تلاش چشمگیری داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه در راستای حصول نتیجه بهتر باید عملکردهای بالای هر کارمند مدنظر مسئولان قرار گیرد، افزود: هر انسانی در هر رتبه‌ای تشویق شود احساس مسئولیت بیشتری دارد و این امر از لحاظ تحقیقات علمی هم ثابت شده است، همانگونه که پيامبر(ص) فرمود: خداى تعالي دوست دارد وقتى كسى كارى مى‏كند آن را به خوبى انجام دهد. (ميزان الحكمه ، ح 14371 )
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 131947