داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد استان مرکزی:
هفته دولت بهترین بهانه برای تجلیل از دولت عشق و شهداء دولت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی در جمع کارکنان بنیاد این اداره کل گفت: هفته دولت بهترین بهانه برای تجلیل از دولت عشق و شهدای دولت است.
هفته دولت بهترین بهانه برای تجلیل از دولت عشق و شهداء دولت است
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، حجت‌الاسلام حسن هنرمند ضمن تبریک میلاد حضرت امام رضا(ع) همزمان با هفته دولت و همچنین تبریک روز کارمند به کارکنان بنیاد استان مرکزی افزود: بی‌شک همه هدف ما ارائه بهترین خدمات به جامعه ایثارگری و رسیدگی به مشکلات و موانع احتمالی ایشان است.
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: در سال مزین به نام همدلی و همزبانی دولت و ملت و با تأسی از دولت عشق دراجرای طرح سپاس و دیدار و تکریم از خانواده‎های شاهد و ایثارگر با حضور مسئولان درسطح استان و شهرستان همه توان را بکار بریم تا همانطور که رهبر عزیزمان گفته‌اند با این دیدارها و بازگو کردن در جراید و نشریات به ترویج نشر فرهنگ ایثار و شهادت کمک شایانی کرده باشیم.
وی با اشاره به حضور رئیس جمهوری در دیدارها به همراه مسئولان بنیاد در سطح کشور تأکید کرد: دولت اهمیت فراوانی برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر قائل است، و این دیدارهایی که با جامعه ایثارگری انجام می‌شود نمونه بارز آن است.
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: شهدای دولت، از مظلوم‎ترین شهدای ما هستند، شهیدانی که در حین انجام وظیفه به شهادت رسیدند و یاد و نام‌شان هرگز ار یاد ما نخواهد رفت و هفته دولت بهانه‌ای برای تجلیل از دولت عشق و شهدای دولت است.
حجت‌الاسلام هنرمند از همکاران خود در سطح استان خواست تا همچون گذشته با خلوص نیت و صادقانه در خدمت جامعه ایثارگری باشند.
وی در پایان خدمت در بنیاد شهید را یک توفیق الهی دانست و گفت: برای اینکه لایق این توفیق بدست آمده باشیم باید طوری عمل کنیم که شهدا از ما راضی باشند و در پیشگاه خداوند، امام راحل و شهدا سرافکنده نشویم.
گفتنی است استان مرکزی قریب به پنج هزار و 500 شهید، 14 هزار جانباز و 800 آزاده تقدیم انقلاب کرده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 131973